«Серед степів» Панас Мирний

«Серед степів» Панас Мирний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
625 переглядів
625 переглядів

Про книгу «Серед степів» Панаса Мирного

Представляємо вашій увазі ще одне чудове оповідання, події якого розгортаються на фоні колоритних українських пейзажів. Невелика за обсягом книга «Серед степів» просякнута думкою про животворне єднання людини з природою.

Головний герой – панич, який подорожує рідною землею, захоплюючись її красою та гармонією. Озираючись навколо, молодий і видно що освічений чоловік асоціює побачене з цілим Всесвітом. Все, чим милується його око, він сприймає як частину нескінченного Всесвіту.

Треба віддати належне авторові. Як досконало і ніжно він описує природу! Стільки прекрасних слів та порівнянь! Починайте читати онлайн книгу «Серед степів» Панаса Мирного українською мовою і ви в черговий раз впевнитесь, яка чудова та співуча ця мова.

Куди їде обізнаний пан на возі, залишається загадкою, але те що він побачив і які висновки зробив вам точно сподобається.

На прикладі візника, який керує возом і майже став одним цілим зі своїм конем, автор піднімає тему поширеного явища початку 20 століття – переселенців. Простий селянин, який живе бідно, має дружину та трьох дітей, мріє покинути цей благодатний край в пошуках кращого життя.

На нашому літературному порталі надається можливість скачати книгу «Серед степів» Панаса Мирного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Вона варта вашої уваги!

Завантажити безкоштовно книгу «Серед степів» Панаса Мирного

Рекомендації

Відгуки на книгу «Серед степів» Панаса Мирного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *