«Сергій Параджанов» Михайло Павлович Загребельний

«Сергій Параджанов» Михайло Павлович Загребельний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1213 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сергій Параджанов» Михайла Павловича Загребельного (анотація)

Життєпис і спогади в книзі «Сергій Параджанов» Михайла Павловича Загребельного ілюструє читачеві непросту долю дуже цікавої особистості в культурі загалом, і в кінематографі в тому числі. Параджанов дивує своєю нетиповістю, починаючи з самого початку свого походження, коли в енциклопедії його називають українським і грузинським режисером вірменського походження, і закінчуючи усім життям режисера. В середині 1960-х митець грандіозно вривається на сцену не тільки вітчизняного, а й світового кінематографу зі своєю легендарною стрічкою «Тіні забутих предків».

Окрім таланту, режисер відрізнявся своїм характером, коли його епатажність межувала з ексцентричністю, і це все приправлене непередбачуваністю, дуже сильно відокремлювало Параджанова. Проте небажання жити «за правилами» та вільний політ думок автора не могли пройти безслідно. Зі спогадів самого творця, він був викреслений владою з життя на 15 років, коли його на різні терміни саджали за грати чи просто не давали працювати.

Ви можете скачати книгу «Сергій Параджанов» за авторства Михайла Загребельного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Дізнатися більше про непросту та цікаву долю режисера та митця ви зможете, якщо вирішите читати онлайн книгу «Сергій Параджанов» від Михайла Загребельного українською мовою на нашому електронному ресурсі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сергій Параджанов» Михайла Павловича Загребельного українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Сергій Параджанов» Михайла Павловича Загребельного українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сергій Параджанов» Михайла Павловича Загребельного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *