«Сергій Параджанов» Михайло Павлович Загребельний

«Сергій Параджанов» Михайло Павлович Загребельний

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
560 переглядів
560 переглядів

Про книгу «Сергій Параджанов» Михайла Павловича Загребельного

Життєпис і спогади в книзі «Сергій Параджанов» Михайла Павловича Загребельного ілюструє читачеві непросту долю дуже цікавої особистості в культурі загалом, і в кінематографі в тому числі. Параджанов дивує своєю нетиповістю, починаючи з самого початку свого походження, коли в енциклопедії його називають українським і грузинським режисером вірменського походження, і закінчуючи усім життям режисера. В середині 1960-х митець грандіозно вривається на сцену не тільки вітчизняного, а й світового кінематографу зі своєю легендарною стрічкою «Тіні забутих предків».

Окрім таланту, режисер відрізнявся своїм характером, коли його епатажність межувала з ексцентричністю, і це все приправлене непередбачуваністю, дуже сильно відокремлювало Параджанова. Проте небажання жити «за правилами» та вільний політ думок автора не могли пройти безслідно. Зі спогадів самого творця, він був викреслений владою з життя на 15 років, коли його на різні терміни саджали за грати чи просто не давали працювати.

Ви можете скачати книгу «Сергій Параджанов» за авторства Михайла Загребельного безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Дізнатися більше про непросту та цікаву долю режисера та митця ви зможете, якщо вирішите читати онлайн книгу «Сергій Параджанов» від Михайла Загребельного українською мовою на нашому електронному ресурсі.

Завантажити безкоштовно книгу «Сергій Параджанов» Михайла Павловича Загребельного

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сергій Параджанов» Михайла Павловича Загребельного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *