«Серпень» Володимир Худенко

«Серпень» Володимир Худенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1035 переглядів
1035 переглядів

Про книгу «Серпень» Володимира Худенко

Книга “Серпень” молодого українського письменника сучасності Володимира Худенка – це спроба створити жахливу постапокаліптичну атмосферу не в якійсь вигаданій реальності, а в нашій державі. Цей твір важко віднести до одного жанру – є в ньому і елементи соціальної фантастики, і містичних жахів, і політичного сарказму, і звичайної життєвої драми, що вважає своєю реалістичністю. Володимир Худенко попереджає – небезпека, в якій опинився весь світ і Україна зокрема, це не лише фантазії автора, а соціальна трагедія сучасного суспільства.

Починаючи читати книгу “Серпень”, стикаєшся з цілим калейдоскопом новин і повідомлень з різних ЗМІ. Головна причина паніки у всьому світі – поява страшної епідемії кривавої пропасниці, що забирає життя всіх хворих.

Суспільство не було підготовлено до цієї страшної трагедії, та єдине, що вони придумали в цій ситуації – створити зони відчуження та знищувати всіх, у кого були виявлені ознаки цієї хвороби. Ця вимушена жорстокість призвела до моторошних наслідків – мерці почали оживати та перетворюватися у вампірів.

Володимир Худенко відправляє читача у різні куточки постапокаліптичної України, де ті, яким пощастило вижити, рятуються від нового жахіття – вампірів. Якщо ви хочете пройти разом з героями шлях нелюдських страждань, обходячи безліч трупів, переборюючи дикий страх і сподіваючись на залишки добра і світла в цьому зруйнованому світі, радимо скачати й прочитати цей пронизливий роман-катастрофу.

Образи вампірів, які автор зобразив у книзі “Серпень”, вражають своєю реалістичністю – серед них головні герої зустрічають своїх знайомих, друзів і рідних, до яких вони йдуть за підтримкою. Проте вони вже перетворюються у носіїв смерті. Це – дуже тонка метафора, яку автор поклав в основу опису постапокаліптичного майбутнього. Втрата моралі та суспільних цінностей, егоїзм і лицемірство вже взяли гору над сучасним суспільством, і це може призвести до величезної руйнації.

Завантажити безкоштовно книгу «Серпень» Володимира Худенко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Серпень» Володимира Худенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *