«Серпень» Володимир Худенко

«Серпень» Володимир Худенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Серпень» Володимира Худенко

Книга “Серпень” молодого українського письменника сучасності Володимира Худенка – це спроба створити жахливу постапокаліптичну атмосферу не в якійсь вигаданій реальності, а в нашій державі. Цей твір важко віднести до одного жанру – є в ньому і елементи соціальної фантастики, і містичних жахів, і політичного сарказму, і звичайної життєвої драми, що вважає своєю реалістичністю. Володимир Худенко попереджає – небезпека, в якій опинився весь світ і Україна зокрема, це не лише фантазії автора, а соціальна трагедія сучасного суспільства.

Починаючи читати книгу “Серпень”, стикаєшся з цілим калейдоскопом новин і повідомлень з різних ЗМІ. Головна причина паніки у всьому світі – поява страшної епідемії кривавої пропасниці, що забирає життя всіх хворих.

Суспільство не було підготовлено до цієї страшної трагедії, та єдине, що вони придумали в цій ситуації – створити зони відчуження та знищувати всіх, у кого були виявлені ознаки цієї хвороби. Ця вимушена жорстокість призвела до моторошних наслідків – мерці почали оживати та перетворюватися у вампірів.

Володимир Худенко відправляє читача у різні куточки постапокаліптичної України, де ті, яким пощастило вижити, рятуються від нового жахіття – вампірів. Якщо ви хочете пройти разом з героями шлях нелюдських страждань, обходячи безліч трупів, переборюючи дикий страх і сподіваючись на залишки добра і світла в цьому зруйнованому світі, радимо скачати й прочитати цей пронизливий роман-катастрофу.

Образи вампірів, які автор зобразив у книзі “Серпень”, вражають своєю реалістичністю – серед них головні герої зустрічають своїх знайомих, друзів і рідних, до яких вони йдуть за підтримкою. Проте вони вже перетворюються у носіїв смерті. Це – дуже тонка метафора, яку автор поклав в основу опису постапокаліптичного майбутнього. Втрата моралі та суспільних цінностей, егоїзм і лицемірство вже взяли гору над сучасним суспільством, і це може призвести до величезної руйнації.

Завантажити безкоштовно книгу «Серпень» Володимира Худенко

Завантажити книгу «Серпень» у форматі:

Рекомендації

Протистояння. Том 2
Протистояння. Том 2 Стівен Кінг
Зворотний бік світів
Зворотний бік світів Дара Корній
Зворотний бік сутіні
Зворотний бік сутіні Дара Корній
Зозулята зими
Зозулята зими Тала Владмирова, Дара Корній

Відгуки на книгу «Серпень» Володимира Худенко