«Серце для Каменя» Наталія Шаграй

«Серце для Каменя» Наталія Шаграй

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
131 переглядів
131 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Серце для Каменя» Наталії Шаграй (анотація)

– То на що я могла сподіватися ставши твоєю дружиною? – вела я далі.

Питання мене насправді мучило. Мені все здавалося, що як тільки я знайду відповідь, то й знайду причину чому Лялька зникла.

– А я звідкіль знаю?! – вибухає він. – Це в тебе в голові планети сходяться і розходяться. То може подумаєш й збагнеш нащо тобі треба цей шлюб?! – слово шлюб він якось вкрай агресивно випльовує.

– Ти розумієш, – потрималася я за голову, – що щоб там не було, воно, або лякало мене більше, аніж ти, або ж я бачила в шлюбі з тобою якусь дуже неймовірну вигоду. Дивлюсь на тебе й хочу зрозуміти ДЕ вигода? Може ти мав стати багатим спадкоємцем, президентом… – натикаюсь на його скептичний погляд й поспішаю додати, – ми країна великих можливостей, у нас он і гумористи президентами стають…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Серце для Каменя» Наталії Шаграй та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Серце для Каменя» Наталії Шаграй: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Серце для Каменя» Наталії Шаграй і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Серце для Каменя» Наталії Шаграй

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *