«Серце навпіл» Софія Владова

«Серце навпіл» Софія Владова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
700 переглядів
700 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Серце навпіл» Софії Владової (анотація)

— Ти що твориш, дурепо?

— Чую голосний чоловічий голос і важкі кроки в мій бік.

У голові туман, перед очима розмиті картинки. Не можу нормально дихати, задихаюсь, жахливий дзвін у вухах, сухий кашель. Майже задихаюсь.

— Я ж міг тебе переїхати і не помітити! Звідки ти взялася в цій глушині? — продовжує голос, не зменшуючи обертів.

Немає сил відповісти, вдихаю жадібно повітря, як риба на суші. Намагаюся себе зібрати, зрозуміти те, що відбувається, пояснити. Душу розриває біль.

— Я… Я… Бігла…

Яка невидима сила зводить людей разом? Хто вирішує з ким бути, а кого краще забути та викреслити з життя? Я мріяла про найкраще літо у своєму житті. Особливе. А чи було воно моїм? Чи все-таки нашим?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Серце навпіл» Софії Владової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Серце навпіл» Софії Владової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *