«Серце не обдуриш» Зоряна Лешко

«Серце не обдуриш» Зоряна Лешко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
214 переглядів
214 переглядів

Про книгу «Серце не обдуриш» Зоряни Лешко

Чим може закінчитись банальний експеримент молодої симпатичної дівчини? Кого в її життя приведе звичайне оголошення про пошук хлопця? Станьте свідком надзвичайно драматичної історії, почавши читати онлайн книгу «Серце не обдуриш» Зоряни Лешко українською мовою.

Леся вирішила випробувати свою долю і знайти справжнє кохання через інтернет. Дівчина розмістила свою анкету на одному з сайтів, намагаючись таким способом допомогти своїй кращій подрузі в пошуках красивого та багатого хлопця.

Збіг обставин це чи ні, але одними з перших анкету побачив талановитий програміст Руслан. Саме він створив сайт з оголошеннями і в момент появи анкети працював над його покращенням. Герой книги «Серце не обдуриш» зацікавився анкетою Лесі і вирішив написати.

Поступово між молодими людьми виникає іскра, що дуже швидко переростає в першу зустріч і велике кохання. Леся розуміє, що їй більше ніхто не потрібен. Однак з часом Руслан безслідно зникає. Дівчина в розпачі. В неї виникло відчуття, ніби він використав її і кинув.

Розгнівана Леся вирішує помститись коханому і приймає рішення, про котре дуже швидко пошкодує. Що насправді сталось з Русланом? Куди і чому він зник, адже раніше освідчувався Лесі в своїх найщиріших почуттях? Відповіді ви знайдете, вирішивши скачати книгу «Серце не обдуриш» Зоряни Лешко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Серце не обдуриш» Зоряни Лешко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Серце не обдуриш» Зоряни Лешко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *