«Серця в Атлантиді» Стівен Кінг

«Серця в Атлантиді» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1775 переглядів
1775 переглядів

Про книгу «Серця в Атлантиді» Стівена Кінга

Роман “Серця в Атлантиді” – нове віяння в творчості майстра хоррора Стівена Кінга. Ця книга не шокує містичними метаморфозами або моторошними монстрами, бо головний герой цієї саги – саме життя, в якому і без вигаданих сюжетів вистачає своїх жахів.

Стівен Кінг розкриває життєву драму й непрості сплетіння долі кількох дітей. Кожного з них очікували свої випробування – жорстокі й непосильні. Хтось втратив своє дитинство, хтось зламався в період юнацтва, а комусь довелося страждати до глибокої старості, забувши про всі принади життя.

Перший з головних героїв – одинадцятирічний Боббі Гарфілд. Саме в цьому віці хлопчик був змушений подорослішати й прийняти непросте рішення, що наклало відбиток на все його життя. Керол, Салл та Уіллі – інші персонажі цієї сумної історії. Ще вчора вони безтурботно бігали, граючись зі своїми однолітками, проте жорстока доля закинула їх на інший бік земної кулі, в обійми жахливої війни у В’єтнамі. І кожен з них прийме своє рішення, яке продиктує покалічена психіка…

Книга “Серця в Атлантиді” – це весь життєвий шлях, який пройшли герої від дитинства до глибокої старості. На прикладі цієї драматичної саги читач може прослідкувати всі деталі кожного періоду життя: відкриття, веселощі, страхи та прив’язаність до друзів у дитинстві, перше кохання, інтимні стосунки й внутрішня свобода юнацтва, а поряд з цією буденністю – жорстока і незрозуміла війна, що залишає після себе страшні наслідки.

Особливий акцент Стівен Кінг робить на ветеранах в’єтнамської війни – втраченому поколінні шістдесятих років. Наркотики, агресія, тероризм – далеко не все, чим наповнювали свої серця й смисл життя ті, кому вдалося вижити у справжньому пеклі, назавжди залишивши там розум.

Роман “Серця в Атлантиді” крок за кроком затягує у справжню прірву – і здається, з цієї душевної пастки вже не вибратися. Проте автор все-таки дає надію на порятунок людства, повертаючи головних героїв до найбільш світлого періоду – дитинства. Якщо ви хочете здійснити приголомшливу подорож довжиною в життя, намагаючись знайти загублені серця героїв на дні жорстокої реальності, рекомендуємо скачати цю зворушливу книгу.

Скачати безкоштово книгу «Серця в Атлантиді» Стівена Кінга

Рекомендації

Відгуки на книгу «Серця в Атлантиді» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *