«Сестра-ходжатка та знайда-дракон» Єва Ромік

«Сестра-ходжатка та знайда-дракон» Єва Ромік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
86 переглядів
86 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сестра-ходжатка та знайда-дракон» Єви Ромік (анотація)

Гадаєте світ драконів це середньовіччя, криноліни та високі замки? Зовсім ні! Це цілком сучасна, технологічно розвинена цивілізація. Хоча і магія тут є. Ходжатками у цьому світі називають сестер Милосердного, що ходять за хворими.

Зоя – звичайна дівчина з нелегкою долею та суворою професією. Вона доглядає безнадійних. Пацієнт їй дістався не простий, він – дракон, який втратив другу іпостась. Такі, зазвичай, довго не живуть, отже доведеться їй дбати про нього до кінця його днів. Так вирішила мати бідолашного дракона і прив’язала Зою до нього магічним ритуалом. От тільки після цього незвичайний пацієнт помирати передумав, а родичі його раптово зникли. І що тепер робити?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сестра-ходжатка та знайда-дракон» Єви Ромік українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сестра-ходжатка та знайда-дракон» Єви Ромік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *