«Сестра Керрі» Теодор Драйзер

«Сестра Керрі» Теодор Драйзер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Сестра Керрі» Теодора Драйзера

Роман «Сестра Керрі» – це класика світової літератури. Американський письменник Теодор Драйзер створював проникливі та реалістичні твори, що є актуальними і сьогодні. Сюжет про бідну провінційну дівчину, яка прагнула добитися визнання й багатства будь-якою ціною – стара, як світ, історія, якою не можеш не пройнятися.

Життя головної героїні книги Кароліни склалося так, що вона народилася у бідній сім’ї. Через брак коштів вона не змогла отримати освіту, проте «американська мрія» про розкішне життя все більше затягувала її до свого полону.

І ось нарешті Керрі наважується відправитися до Чікаго – у великому й яскравому мегаполісі більше шансів стати багатою та знаменитою. Дівчина сподівається, що спочатку вона житиме в сестри, проте реальність виявляється занадто жорстокою. Випадкове знайомство в потязі з Друе розставляє свої крапки над «і» – Керрі починає своє плавання хвилями міського життя, де вистачає бруду, хитрощів, лицемірства.

Персонажі книги «Сестра Керрі» змальовані дуже життєво; у кожного – свої недоліки та переваги, суперечливий характер і свій набір проблем, переживань, слабкостей. Починаючи читати онлайн роман, не відчуваєш яскравої антипатії до жодного з героїв, адже ця історія – не казка, а пронизлива реальність, де немає чіткого розподілу на добро і зло.

У кожного є свої перемоги і падіння, нелегкий моральний вибір та угоди із совістю. Чи досягне Керрі своєї мети та яку ціну вона буде готова заплатити за своє щастя, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «Сестра Керрі» Теодора Драйзера.

Ця книга є безцінним джерелом глибокої філософії. Автор змушує читача замислитися над тим, як людина сама стає заручником своєї долі. До чого можуть призвести слабкість волі, самозакоханість, прагнення виблискувати своєю розкішшю, забуваючи про істинні цінності? У чому полягає справжнє щастя? Чи завжди воно співпадає з прагненнями та життєвими установками?

Цей твір можна отримати на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Для скачування ми пропонуємо наступні формати електронних книг: fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Сестра Керрі» Теодора Драйзера

Завантажити книгу «Сестра Керрі» у форматі:

Рекомендації

За двома зайцями
За двома зайцями Михайло Петрович Старицький
Доки сонце зійде – роса очі виїсть
Доки сонце зійде – роса ... Марко Лукич Кропивницький
Де зерно, там і полова
Де зерно, там і полова Марко Лукич Кропивницький
Чорний яр
Чорний яр Олесь Гончар

Відгуки на книгу «Сестра Керрі» Теодора Драйзера