«Сестра» Марко Вовчок

«Сестра» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1513 переглядів
1513 переглядів

Про книгу «Сестра» Марко Вовчок

“Сестра” – побутова повість видатної української письменниці Марко Вовчок, яка намагалася розкривати у своїх книгах найбільш болючі соціальні проблеми тогочасної України. У цьому творі письменниця показала складність родинних стосунків та сильний характер української жінки, яка зможе витримати будь-які негаразди та піти на самопожертву заради щастя рідних і близьких.

Головна героїня розповіді – молода дівчина, яка вирішила присвятити своє життя брату, якого любила понад усе. Не зважаючи на те, що її брат мав усі можливості для нормального заробітку, він не поспішав працювати, чекаючи на допомогу від рідної людини. Він навіть не міг захистити сестру від образ своєї дружини – чомусь одразу їй не сподобалась дівчина, хоча вона тягнулась до братової родини всією душею.

Починаючи читати книгу “Сестра”, дивуєшся, які негаразди випали на долю головної героїні – помирає її чоловік, потім – батько. Та попри все дівчина не зламалася, не озлобилася. Тепер вона вирішила, що треба віддавати ще більше рідному брату, розуміючи, наскільки цінними є родинні стосунки.

Проте, на жаль, її брат не розділяв її глибоких почуттів. Розуміючи, що сестра зможе забезпечити його сім`ї безбідне життя, він тягнув з дівчини гроші. І жила б так головна героїня, як не знущання братової дружини. Пішла вона з рідного дому в найми, а все заради того, щоб забезпечувати своїх невдячних родичів.

У повісті “Сестра” Марко Вовчок показала актуальну і на сьогодні проблему у стосунках родичів – відмову від свого щастя заради життя інших. Доброта та милосердя дівчини, її ніжна любов до брата стикнулися з жорстокою реальністю – її почуттями просто користувалися заради власної вигоди.

Проте письменниця не виставляє головну героїню жертвою обставин – вона навпаки робить акцент на її волі та витримці, вмінню впоратися з будь-якою ситуацією та не втратити власну гідність. Її брат змальований зовсім протилежним – нещасною та жалюгідною людиною, не пристосованою до життя, залежним від кожного слова дружини.

Якщо ви хочете відчути драматизм життя простих українців, пройнятися їхніми проблемами, переживаннями, та зазирнути у неосяжну глибину відкритої душі, радимо скачати цю чудову книгу.

Скачати безкоштово книгу «Сестра» Марко Вовчок

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сестра» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *