«Сестро, сестро» Оксана Забужко

«Сестро, сестро» Оксана Забужко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1453 переглядів
1453 переглядів

Про книгу «Сестро, сестро» Оксани Забужко

Перед вами чергова ода жінці від відомого майстра психологічної прози. Читати онлайн книгу «Сестро, сестро» Оксани Забужко українською мовою сподобається широкому колу поціновувачів сучасної літератури.

Про що ця книжка? Про взаємовідносини між людьми, про кохання, про долання щоденних труднощів, про віру, надію та любов. Загалом – про життя. Таке цікаве, насичене, що інколи приносить страждання, але в цілому – воно прекрасне!

Цікавий збірник малої прози різних років написання. Автор з душею береться до справи, тонко передаючи емоції та характери персонажів. Звісно ж, у «головних ролях» тут виступають жінки.

Книга «Сестро, сестро» нарівні з основним сюжетом показує побутові сцени, які чіпляють. Вони так схожі на наші реальні ситуації і цим ще більше зближують героїв з читачами.

Чи можна покохати найближчого друга? Довіряти, навіть якщо людина мовчить? Вірити в краще, попри всі негаразди? Відповіді знайдете тут.
Скачати книгу «Сестро, сестро» Оксани Забужко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашому літературному порталі. Насолоджуйтесь, проводячи вільний час за читанням!

Цитати з книги «Сестро, сестро» Оксани Забужко

Не конче встромляти гострого ножа — щоб бути винуватим, цілком достатньо народитися

Не конче встромляти гострого ножа — щоб бути винуватим, цілком достатньо народитися.

Хтось повсякчас проживає за тебе твоє життя – одну з його можливих, ніколи тобою не здійснених версій. Всі почуття, що по-справжньому в'яжуть нас з іншими, від любові до заздрости, походять від цієї потаємної туги за іншими життями – інстинктивно вгаданими, розпізнаними нашими життями, яких ми, одначе, ніколи, ніколи не будемо мати.

І хтось нас боронить, хтось ослоняє собою – проживаючи їх за нас. І ми спимо без кошмарів.

Не конче встромляти гострого ножа – щоб бути винуватим, цілком достатньо народитися.

Завантажити безкоштовно книгу «Сестро, сестро» Оксани Забужко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сестро, сестро» Оксани Забужко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *