«Сестро, сестро» Оксана Забужко

«Сестро, сестро» Оксана Забужко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4367 переглядів

Короткий зміст книги «Сестро, сестро» Оксани Забужко (анотація)

Перед вами чергова ода жінці від відомого майстра психологічної прози. Читати онлайн книгу «Сестро, сестро» Оксани Забужко українською мовою сподобається широкому колу поціновувачів сучасної літератури.

Про що ця книжка? Про взаємовідносини між людьми, про кохання, про долання щоденних труднощів, про віру, надію та любов. Загалом – про життя. Таке цікаве, насичене, що інколи приносить страждання, але в цілому – воно прекрасне!

Цікавий збірник малої прози різних років написання. Автор з душею береться до справи, тонко передаючи емоції та характери персонажів. Звісно ж, у «головних ролях» тут виступають жінки.

Книга «Сестро, сестро» нарівні з основним сюжетом показує побутові сцени, які чіпляють. Вони так схожі на наші реальні ситуації і цим ще більше зближують героїв з читачами.

Чи можна покохати найближчого друга? Довіряти, навіть якщо людина мовчить? Вірити в краще, попри всі негаразди? Відповіді знайдете тут.
Скачати книгу «Сестро, сестро» Оксани Забужко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашому літературному порталі. Насолоджуйтесь, проводячи вільний час за читанням!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Сестро, сестро» Оксани Забужко та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Сестро, сестро» Оксани Забужко: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Сестро, сестро» Оксани Забужко і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Сестро, сестро» Оксани Забужко

Не конче встромляти гострого ножа – щоб бути винуватим, цілком достатньо народитися.

Не конче встромляти гострого ножа — щоб бути винуватим, цілком достатньо народитися

Не конче встромляти гострого ножа — щоб бути винуватим, цілком достатньо народитися.

Хтось повсякчас проживає за тебе твоє життя – одну з його можливих, ніколи тобою не здійснених версій. Всі почуття, що по-справжньому в'яжуть нас з іншими, від любові до заздрости, походять від цієї потаємної туги за іншими життями – інстинктивно вгаданими, розпізнаними нашими життями, яких ми, одначе, ніколи, ніколи не будемо мати.

І хтось нас боронить, хтось ослоняє собою – проживаючи їх за нас. І ми спимо без кошмарів.

Скачати безкоштово книгу «Сестро, сестро» Оксани Забужко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сестро, сестро» Оксани Забужко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *