«Сестри крові» Юрій Павлович Винничук

«Сестри крові» Юрій Павлович Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
616 переглядів
616 переглядів

Про книгу «Сестри крові» Юрія Павловича Винничука

Роман «Сестри крові» – колоритне середньовічне полотно від майстра історичних епопей Юрія Винничука. Місцем подій, головними героями та антуражем ця книга пов’язана з іншим історичним твором автора – романом «Аптекар». Читачі зануряться в атмосферу середньовічних інтриг, військових походів та стануть свідками однієї з найвизначніших подій в історії України – оборони Львова від армії Богдана Хмельницького. У цьому творі ви побачите трактування історичних подій очима львів’ян – вперше в літературі!

Головна героїня книги Юліана – відчайдушна та цілеспрямована дівчина, яка вирішує втілити в життя свою мрію – вступити до Падуанського університету, щоб навчатися медицині. Проте в цей заклад не приймають дівчат, тому Юліана переодягається хлопцем Лоренцо і прямує на кораблі «Стрибог» до своєї мрії.

Але перед цим дівчина прагне страшної помсти через вбивство своєї сестри – вона досконало володіє зброєю і вирішує самостійно зчинити правосуддя, розробляючи свій підступний план. А потім вона була змушена втекти зі Львова – назустріч новому життю та новій професії, що відкриває жахливі і в той же час привабливі перспективи.

Книга «Сестри крові» насичена різноманітними політично-історичними та драматичними подіями. Окрім колоритного історичного візерунку з козацькими повстаннями та боями читач зануриться в атмосферу детективних інтриг та замовлених вбивств, намагається розгадати таємницю ордену Сестер святої крові та віднайти ключ до «Біблії диявола», знайденої в бернардинському монастирі. Юрій Павлович Винничук зачаровує красою та соковитістю художнього слова, майстерно розкриває образи персонажів, веде читача крізь сюжетні вихиляси, змусивши його затамувати подих.

Рекомендуємо скачати «Сестри крові» Юрія Павловича Винничука тим, хто скучив за духом пригод, поєдинків та середньовічних таємниць, хто хоче побачити українське козацтво з зовсім іншого боку – як іноземних найманців, які беруть активну участь у перерозподілі європейської влади. Пропонуємо отримати цей твір на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також ви можете читати онлайн роман в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сестри крові» Юрія Павловича Винничука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *