«Шале пам’яті» Тоні Джадт

«Шале пам’яті» Тоні Джадт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
44 переглядів
44 переглядів

Короткий зміст книги «Шале пам’яті» Тоні Джадта (анотація)

Книга «Шале пам’яті» Тоні Джадта є збіркою його спогадів про власне життя, яку зазвичай називають мемуарами. Автор був істориком і публіцистом, а ще він викладав у різних університетах і був членом Американської академії мистецтв. Коли хвороба «закувала» його тіло у свої «кайдани», забравши можливість рухатись, це не відібрало у автора бажання розповісти світові про те, що він бачив і переживав. Тому й з’явилась ця книжка.

Так, мемуари писали й інші видатні й відомі люди, але ця робота не схожа на інші. Тут автор не просто розповідає подробиці свого життя і отриманий досвід, а вписує їх у рамки історії світу, яка створювалась на його очах. Він настільки реалістично все описує, що у читача може виникати відчуття, що він проживає життя з ним разом, відчуває ті ж запахи, їсть ту ж саму їжу, бачить ті ж самі пейзажі…

Дитинство Джадта пройшло у повоєнному Лондоні, з якого й починається оповідь. Потім історик опинився у Парижі, пізніше – у Празі, а ще згодом він оселився у Нью-Йорку, який став його новим домом. Автор розповідає про все, що лишало у його душі хоч найменший слід, починаючи з автомобільних перегонів, завершуючи серйозними політичними питаннями.

Про власну хворобу Джадт теж не забув згадати, бо вплив на його тіло і життя вона мала величезний, і від неї ж він помер. І хоч в останні місяці життя він навіть не міг сам писати, мемуари були оформлені у книжку, яку тепер може прочитати будь-хто.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Шале пам’яті» Тоні Джадта українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шале пам’яті» Тоні Джадта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *