«Шалена» Клої Еспозіто

«Шалена» Клої Еспозіто

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4367 переглядів
4367 переглядів

Короткий зміст книги «Шалена» Клої Еспозіто (анотація)

Книга «Шалена» – гостросюжетна авантюрно-пригодницька історія, насичена сімейними інтригами й таємницями. Перед читачем постають дві сестри-близнючки – Елізабет і Алвіна. Вони мають зовсім різні життєві цінності та характери. Проте доля вирішує зіграти з ними злий жарт. Коли успішна і заможня Бет, одружена на італійцеві, запрошує до себе непутящу Алві, дівчина із захватом вирушає до Сицилії.

Через деякий час виявляється, що Бет вбито. Алвіна вирішує скористатися ситуацією та замінює Бет, радіючи, що тепер вона буде жити серед романтики та розкоші з чоловіком-красенем. Проте вона навіть не здогадується, якими шаленими несподіванками обернеться її обман…

Клої Еспозіто дивує читачів цілою низкою інтриг, все більше занурюючи в сімейні таємниці Елізабет і Алвіни. З кожною сторінкою книги зростає напруження, адже Алві, яка вирішила обманом увійти до чужого життя, потрапляє у справжню пастку. Виявляється, в її сестри не все було безхмарно, і їй прийдеться вирішувати проблеми, які раптово збільшилися вдвічі. Окрім того, сонячна і спекотна Сицилія підготувала свої сюрпризи для тих, хто прагне легких грошей та яскравих емоцій.

Роман «Шалена» – це історія про схожих і таких різних людей, які з’явилися на світ в один і той же час та зростали в однакових умовах. Ця книга допоможе проникнути в психологію близнюків, дослідивши їхню єдність і відсторонення, адже вони – не лише підтримка та дзеркальне відображення одне одного, а й деколи – конкуренти.

Алві завжди вважала себе темною стороною «ангела» Бет – її нещасливе життя, потяг до алкоголю та відсутність сімейного затишку все більше переконували її, що щастя вперто її обходить. Авантюрна спроба головної героїні побудувати нову долю перетворилося на дивовижну й небезпечну пригоду.

Рекомендуємо скачати «Шалена» Клої Еспозіто всім, хто полюбляє історії з драматичним сплетінням доль та відвертими зізнаннями персонажів, з детективними інтригами, які поступово переходять у хвилюючу сімейну сагу. Цей роман ви знайдете в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також всі бажаючі можуть читати онлайн цей твір безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Шалена» Клої Еспозіто українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Шалена» Клої Еспозіто українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шалена» Клої Еспозіто

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *