«Шантарам» Грегорі Девід Робертс

«Шантарам» Грегорі Девід Робертс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
15980 переглядів
15980 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Шантарам» Грегорі Девіда Робертса (анотація)

Книга «Шантарам» Грегорі Девіда Робертса – це подорож до однієї з найколоритніших країн світу – Індії. Вона стане центральним місцем сюжету з її плеядою кольорів, ароматами та звуками, які читач почує просто читаючи книгу. Разом з цим, на вас чекає неймовірна пригода та інтрига, що пов’язана з головним героєм. Цікава особливість книги полягає в тому, що всі персонажі твору вигадані, проте події – істинні.

Втікши з австралійської в’язниці завдяки фальшивому паспорту, головному герою вдалося вибратись з Океанії та потрапити до Індії. Він – зухвалий та безпринципний фальшивомонетчик та злочинець. Проте це ніяк не зменшує харизми героя, яка зачарує читача. Саме завдяки ній він швидко заводить потрібні знайомства в Бомбеї, де він вирішив осісти.

Познайомившись з однією селянкою, він отримав собі нове ім’я – Шантарам. Це ім’я має особливий підтекст і ним називають людину, що має гарну вдачу. До речі, читати онлайн книгу «Шантарам» Грегорі Девіда Робертса українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

На новому місці він продовжив займатись кримінальними справами. Шантарам зазвичай був посередником в дрібних нелегальних операціях. Але за доносом одного з жителів він попадає знову до в’язниці, де опиняється в жахливих умовах. Але після звільнення різко опиняється в вихорі життя індійської мафії.

Скачати книгу «Шантарам» Грегорі Девіда Робертса можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Шантарам» Грегорі Девіда Робертса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шантарам» Грегорі Девіда Робертса

2 відповіді до “Шантарам”

  1. Олек Олек сказав:

    Завжди в моєму топ 3.
    Прекрасна книга!

  2. Яніна Яніна сказав:

    Мені нема чого приховувати, я великий фанат пригод, тому й мою увагу привернула книга Шантарам. Подорож до Індії приголомшила мене, так приємно перенестись кудись далеко, просто сидячи на дивані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *