«Шельменко-денщик» Григорій Квітка-Основ’яненко

«Шельменко-денщик» Григорій Квітка-Основ’яненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
605 переглядів
605 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Шельменко-денщик» Григорія Квітки-Основ’яненко (анотація)

Книга «Шельменко-денщик» Григорія Квітки-Основ’яненка розповідає комедійну історію, написану у формі п’єси, про хитрого слугу, який у важливий для панів момент втручається у їх життя і робить усе по-своєму, а не так, як того б їм хотілось. Події відбуваються навколо любовного трикутника, де є одна дівчина і двоє претендентів на її руку і серце.

Отже, у поміщика Шпака є донька Прісенька, у яку закоханий капітан Скворцов. Чоловік охоплений такими сильними емоціями, що готовий, здається, на будь-які вчинки, щоб тільки бути разом зі своєю обраницею. Тільки є у нього серйозний конкурент, прізвище якого Лопуцьковський. На думку батьків дівчини, він має стати її чоловіком, бо це буде дуже вигідний союз.

Скворцов розуміє, що шансів отримати у батьків коханої згоду на їх одруження немає, тому й пропонує Прісеньці свій варіант дій. Він говорить їй про втечу, але дівчина не погоджується. Тільки от героя це не зупиняє. Окрім того, дуже вчасно поруч опиняється його денщик Шельменко, який вже так втомився від військової служби, що готовий зробити будь-що, аби тільки швидше у відставку піти.

Шельменко, на прохання капітана, повинен викрасти дівчину саме у той день, коли у неї має бути вінчання з офіційним нареченим. Та що із цього вийде в результаті? Чи впорається денщик з поставленим завданням?

Слухати аудіокнигу «Шельменко-денщик» Григорія Квітки-Основ’яненка онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Шельменко-денщик» Григорія Квітки-Основ’яненко та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Шельменко-денщик» Григорія Квітки-Основ’яненко: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Шельменко-денщик» Григорія Квітки-Основ’яненко і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шельменко-денщик» Григорія Квітки-Основ’яненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *