«Щасливе життя. Уроки найдовшого в світі дослідження щастя» Роберт Волдінгер, Марк Шульц

«Щасливе життя. Уроки найдовшого в світі дослідження щастя» Роберт Волдінгер, Марк Шульц

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
204 переглядів
204 переглядів

Короткий зміст книги «Щасливе життя. Уроки найдовшого в світі дослідження щастя» Роберта Волдінгера, Марка Шульца (анотація)

Це питання, яке хвилює усіх нас і на яке намагається відповісти найдовше й найуспішніше дослідження щастя. Майже 80 років пішли на з’ясування формули задоволеності життям, гарного самопочуття, здоров’я та довголіття.

Керівники Гарвардського дослідження розвитку дорослих Роберт Волдінґер і Марк Шульц представляють науковий погляд на те, що робить нас щасливішими у різному віці та від чого найбільше залежить наш добробут. Ця новаторська робота об’єднує наукову точність, традиційну мудрість, неймовірні реальні історії та практичні ідеї, щоб раз і назавжди довести — наше щастя залежить тільки від нас самих.

Книга містить не лише статистичні та наукові дані, які збирали понад 80 років, а й натхненні життєві історії та покрокові вказівки, які допоможуть створити своє щасливе життя навіть у найскладніші часи.

Автори книги — відомі експерти у галузях психіатрії та філософії, які сформували книгу на основі фактів та науково доведених даних.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Щасливе життя. Уроки найдовшого в світі дослідження щастя» Роберта Волдінгера, Марка Шульца та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Щасливе життя. Уроки найдовшого в світі дослідження щастя» Роберта Волдінгера, Марка Шульца: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Щасливе життя. Уроки найдовшого в світі дослідження щастя» Роберта Волдінгера, Марка Шульца і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Щасливе життя. Уроки найдовшого в світі дослідження щастя» Роберта Волдінгера, Марка Шульца

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *