«Щасливі люди читають книжки і п’ють каву» Аньєс Мартен-Люган

«Щасливі люди читають книжки і п’ють каву» Аньєс Мартен-Люган

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1316 переглядів
1316 переглядів

Про книгу «Щасливі люди читають книжки і п’ють каву» Аньєси Мартен-Люган

Якщо ви шукаєте витончену та затишну історію про пошуки щастя та прагнення вгамувати душевний біль, книга «Щасливі люди читають книжки та п’ють каву» – саме те, що вам потрібно! Цей роман є першою частиною серії «Кафе «Щасливі люди» – драми з філософським контекстом про те, в чому криється справжній сенс буття.

У цій історії найбільше вражає саме початок – головна героїня стикається з жахливим випробуванням долі, через яке не має сил далі жити. Але вона бере себе в руки та намагається забути про трагедію, що спустошила не лише її домівку, а й душу.

Діана пережила найстрашніше, що може бути в житті будь-кого – в автокатастрофі загинули її чоловік та маленька донечка. Залишившись наодинці зі своїми страхами, гіркою самотністю та втратою будь-якого смаку до життя, вона вирішує покинути галасливу Францію та відправитися до Ірландії – в улюблену країну свого покійного чоловіка. Аньєс Мартен-Люган занурює читачів у дивовижні ірландські дикі простори, що не підкоряються людині та мають власний настрій, змушуючи повірити, що саме тут знайде прихисток поранена душа жінки.

Роман «Щасливі люди читають книжки та п’ють каву» має неординарну та цікаву сюжетну лінію, яку неможливо передбачити. Знайомство Діани з відлюдкуватим Едвардом, який виявився її сусідом, змушує жінку по-новому подивитися на життя та його цінності, відчути затишок та гармонію у звичайних буденних речах. Вона вчиться знову радіти життю, вірити в себе та мріяти про власне щастя. Сюжет книги ніби зітканий з дрібниць, які магічним чином впливають на світосприйняття та спосіб життя – і це відчуває не лише головна героїня, а кожен читач, який занурюється в неї з головою.

Роман написаний живою мовою з емоційними сплесками, які зачіпають за живе. Він розкриває неоднозначні образи головних героїв та завершується на найцікавішому місці – у цій історії ще рано ставити крапку, на її прихильників чекає не менш атмосферне та пронизливе продовження.

Рекомендуємо скачати «Щасливі люди читають книжки та п’ють каву» Аньєс Мартен-Люган усім прихильникам сентиментальних драматичних історій з ароматом кави та відлунням хюгге. Цю книгу ви знайдете на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі бажаючі можуть читати онлайн цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Щасливі люди читають книжки і п’ють каву» Аньєси Мартен-Люган

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *