«Щасливий» Анатолій Власюк

«Щасливий» Анатолій Власюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1595 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Щасливий» Анатолія Власюка (анотація)

Книга “Щасливий” – це пронизлива історія про відлуння війни від майстра українського слова та глибоких літературних сюжетів Анатолія Власюка. Війна, що забирає та руйнує життя людей – це не історичне минуле, а наша сучасність.

Жахливі події на сході України – це не лише заповнені ефіри новин та гарячі ток-шоу від політологів, а й страшна трагедія для всього народу. Скачати й прочитати невеличку повість “Щасливий” треба всім, хто переймається долею кожного вояка, який примусово або за власним бажанням опинився у цьому вирі смерті.

Що відчуває двадцятирічний юнак, якому відрізали ногу? Він вважає, що краще вмерти, аніж продовжувати таке життя. Проте лікар чомусь говорить інакше. Весь медичний персонал завченими словами заспокоює пацієнтів та вчить їх ходити на милицях, запрошуючи пришкандибати у світле майбутнє.

У такій ситуації опинився головний герой, тяжко поранений на війні. Вмерти йому в лікарні все ж таки не дали, і він повернувся після лікування додому. Він вважає, що жити далі немає сенсу, але раптом зустрічає свого сусіда Андрія, який також втратив ногу.

Анатолій Власюк зачіпає своїми творами до глибини серця, змальовуючи найболючіші проблеми сучасності, про які не кожен говорить вголос. Війна на Донбасі, ця величезна трагедія для країни, насправді є політичними іграми двох держав, жертвами яких стають прості люди. Відчайдушний патріотизм може призвести до знищення людського духу.

Якими є спогади й думки тих, хто зміг вижити на донбаській землі? Після того, що вони пережили, вони не соромляться називати речі своїми іменами. У книзі “Щасливий” ви знайдете дуже багато відвертих думок, які змусять по-іншому подивитися на життя та переосмислити свої цінності.

Анатолій Власюк – дуже тонкий психолог. Він розкриває перед читачем внутрішній світ своїх героїв настільки майстерно, що всі їхні роздуми та спогади пропускаєш крізь себе, опиняючись по той бік книги. Якщо ви беретеся читати його твори, будьте готові до серйозної злагодженої роботи мозку та емоцій, витончених метафор та гіркої іронії, що ховається майже за кожним рядком.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Щасливий» Анатолія Власюка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Щасливий» Анатолія Власюка українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Щасливий» Анатолія Власюка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *