«Щастя для кожного» Пау Рейзін

«Щастя для кожного» Пау Рейзін

  • Назва: Щастя для кожного
  • Письменник: Пау Рейзін
  • Рік: 2018
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Наукова фантастика
  • ISBN: 978-617-12-5248-6, 978-0-7515-6669-7, 978-617-12-5249-3, 978-617-12-5056-7, 978-0-7515-6669-7
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1144 переглядів
1144 переглядів

Про книгу «Щастя для кожного» Пау Рейзін

Кохання прагнуть всі – і живі істоти, і навіть люди-роботи зі штучними серцями. Книга «Щастя для кожного» – приклад пронизливої історії про всепоглинаюче кохання та його дивні чари, здатні побороти будь-які перешкоди.

Пау Рейзін запрошує всіх бажаючих приєднатися до шаленого марафону закоханих, де в єдиному пориві змішалися інноваційні досягнення науки та бурхливі емоції. Чи вдасться головним героям розплутати клубок інтриг і віднайти загадкового незнайомця, який хазяйнує над електронним світом машин?

Починаючи читати онлайн цю оригінальну книгу, потрапляєш до фантастичного світу майбутнього, де роботи співіснують поряд з людьми. Людству нарешті вдалося віднайти спосіб «виробляти» ідеальних людей, точніше, машини з людською зовнішністю із заздалегідь продуманими програмами. Саме такого ідеального хлопця зустріла головна героїня – звичайна дівчина Джен. Вони кохають одне одного, проте Ейдан розуміє: електронна розробка – не найкраща пара для її дівчини. І він вирішує знайти для Джен звичайного чоловіка з плоті і крові.

У безмежному просторі інтернету, куди робот тікає від свого хазяїна, Ейдан знайомиться з Ешлін – такою ж електронною людиною, як і він. Виявляється, Ешлін має чудового знайомого серед людей – Тома. Вони вирішують познайомити Тома з Джен, проте раптово електронні герої відчувають, що вони потрапили до пастки – хтось полює на них та намагається знищити. Машини поспішають, адже розуміють: спілкування Тома і Джен через втручання невидимого могутнього ворога може призвести до жахливих наслідків…

Ця книга показує єднання машин і людей у головній меті – пошуку справжнього щастя. Автор не протиставляє нові технології людству, а навпаки робить їх помічниками у вирішенні багатьох моральних дилем. Читаючи роман «Щастя для кожного», розумієш: саме так виглядатиме ідеальне суспільство, проте і в цій його моделі знаходяться свої недоліки. Нові технології не є верхом досконалості – все ж таки ними керують люди, в яких немає закладеної програми моральної досконалості.

Якщо ви шукаєте романтичну історію з елементами фантастики, рекомендуємо скачати «Щастя для кожного» автора Пау Рейзін. Цей роман ви знайдете на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Щастя для кожного» Пау Рейзін

Рекомендації

Відгуки на книгу «Щастя для кожного» Пау Рейзін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *