«Щастя для кожного» Пау Рейзін

«Щастя для кожного» Пау Рейзін

  • Назва: Щастя для кожного
  • Письменник: Пау Рейзін
  • Рік: 2018
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Наукова фантастика
  • ISBN: 978-617-12-5248-6, 978-0-7515-6669-7, 978-617-12-5249-3, 978-617-12-5056-7, 978-0-7515-6669-7
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Щастя для кожного» Пау Рейзін

Кохання прагнуть всі – і живі істоти, і навіть люди-роботи зі штучними серцями. Книга «Щастя для кожного» – приклад пронизливої історії про всепоглинаюче кохання та його дивні чари, здатні побороти будь-які перешкоди.

Пау Рейзін запрошує всіх бажаючих приєднатися до шаленого марафону закоханих, де в єдиному пориві змішалися інноваційні досягнення науки та бурхливі емоції. Чи вдасться головним героям розплутати клубок інтриг і віднайти загадкового незнайомця, який хазяйнує над електронним світом машин?

Починаючи читати онлайн цю оригінальну книгу, потрапляєш до фантастичного світу майбутнього, де роботи співіснують поряд з людьми. Людству нарешті вдалося віднайти спосіб «виробляти» ідеальних людей, точніше, машини з людською зовнішністю із заздалегідь продуманими програмами. Саме такого ідеального хлопця зустріла головна героїня – звичайна дівчина Джен. Вони кохають одне одного, проте Ейдан розуміє: електронна розробка – не найкраща пара для її дівчини. І він вирішує знайти для Джен звичайного чоловіка з плоті і крові.

У безмежному просторі інтернету, куди робот тікає від свого хазяїна, Ейдан знайомиться з Ешлін – такою ж електронною людиною, як і він. Виявляється, Ешлін має чудового знайомого серед людей – Тома. Вони вирішують познайомити Тома з Джен, проте раптово електронні герої відчувають, що вони потрапили до пастки – хтось полює на них та намагається знищити. Машини поспішають, адже розуміють: спілкування Тома і Джен через втручання невидимого могутнього ворога може призвести до жахливих наслідків…

Ця книга показує єднання машин і людей у головній меті – пошуку справжнього щастя. Автор не протиставляє нові технології людству, а навпаки робить їх помічниками у вирішенні багатьох моральних дилем. Читаючи роман «Щастя для кожного», розумієш: саме так виглядатиме ідеальне суспільство, проте і в цій його моделі знаходяться свої недоліки. Нові технології не є верхом досконалості – все ж таки ними керують люди, в яких немає закладеної програми моральної досконалості.

Якщо ви шукаєте романтичну історію з елементами фантастики, рекомендуємо скачати «Щастя для кожного» автора Пау Рейзін. Цей роман ви знайдете на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Щастя для кожного» Пау Рейзін

Рекомендації

Віта Ностра
Віта Ностра Марина та Сергій Дяченко
Мігрант
Мігрант Марина та Сергій Дяченко

Відгуки на книгу «Щастя для кожного» Пау Рейзін