«Ще не в курсі, але…» Віталіна Макарик, Марта Гулей, Ірина Ралко

«Ще не в курсі, але…» Віталіна Макарик, Марта Гулей, Ірина Ралко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
844 переглядів
844 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ще не в курсі, але…» Віталіни Макарик, Марти Гулей, Ірина Ралко (анотація)

Третій прозобукет “Ще не в курсі, але…” поєднує оповідання, різні за настроєм. Їхні герої ні на кого не подібні, та є між ними і спільне: вони відкривають життя по-справжньому.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ще не в курсі, але…» Віталіни Макарик, Марти Гулей, Ірина Ралко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ще не в курсі, але…» Віталіни Макарик, Марти Гулей, Ірина Ралко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *