«Ще не вмерла України (Національний Гімн України)» Павло Чубинський

Вірш «Ще не вмерла України (Національний Гімн України)» Павло Чубинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1393 переглядів
1393 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Ще не вмерла України (Національний Гімн України)» Павла Чубинського

Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.

Приспів:

Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду.

Станем, браття, в бій кровавий від Сяну до Дону
В ріднім краю панувати не дамо нікому;
Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє,
Ще у нашій Україні доленька наспіє.

Приспів.

А завзяття, праця щира свого ще докаже,
Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже,
За Карпати відоб’ється, згомонить степами,
України слава стане поміж народами.

Приспів.

Аналiз вiрша «Ще не вмерла України (Національний Гімн України)» Павла Чубинського

Вірш «Ще не вмерла Україна» Павла Чубинського один з найвідоміших, що потім став українською піснею. Саме вона покладена на музику Михайла Вербицького, була удостоєна найвищої честі – стати гімном сучасної української держави. Її виконання уособлює собою кожну урочисту подію на державному рівні, а в кожного громадянина вона асоціюється з особливими відчуттями. Певним чином виконання цієї пісні ототожнюється з патріотизмом та відчуттям гордості за свою Батьківщину.

Доля цього твору не менш цікава, ніж його текст, адже йому довелося здолати багато перепон на шляху до загальнонаціонального визнання. Справа в тому, що довгий час текст був забороненим, але вже в часи Національно-визвольних змагань він був затверджений, як гімн. Цю традицію продовжили і бійці УПА. До речі, читати онлайн вірш «Ще не вмерла Україна» Павла Чубинського українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Сама ж пісня є символічним викликом для тих, хто обороняє свою землю від ворогів, та вірить у невідворотну перемогу українського народу, який знайде свій куточок на землі. Текст прославляє мужність, сміливість та силу, якою володіють ті, хто готовий покласти життя за свободу свого краю. Сюжет натякає на давню традицію хоробрих воїнів-козаків в історії боротьби за волю.

Скачати вірш «Ще не вмерла Україна» Павла Чубинського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Тут ви можете слухати читання онлайн вірша “Ще не вмерла Україна” Павла Чубинського українською мовою абсолютно безкоштовно.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ще не вмерла України (Національний Гімн України)» Павла Чубинського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Ще не вмерла України (Національний Гімн України)» Павла Чубинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *