«Ще одна з роду Болейн» Філіппа Ґреґорі

«Ще одна з роду Болейн» Філіппа Ґреґорі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2608 переглядів
2608 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ще одна з роду Болейн» Філіппи Ґреґорі (анотація)

Книга «Ще одна з роду Болейн» британської письменниці Філіпи Ґреґорі занурює свого читача в світ інтриг, змов та боротьби за престол. Історія, де в центрі сюжету стає битва за трон, не є новою для світової літератури. Але письменниця вдало вбудовує в нього найрізноманітніші підсюжети, які всесторонньо розкривають її персонажів, що дозволяє читачеві поринути в Англію ХV століття. В цей час в країні сходять в боротьбі наймогутніші сім’ї і все для того, щоб отримати владу.

Однією з найважливіших особливостей боротьби за владу в Середньовічній Європі були шлюби. Саме вони вирішували, хто буде правою рукою короля, себто і другою сім’єю після королівської. Головна героїня Марія Болейн має вийти заміж за Генріха VIII, але не через те, що вона кохає, а задля досягнення давньої мети свого роду. До речі, читати онлайн книгу «Ще одна з роду Болейн» Філіпи Ґреґорі українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Рід Болейнів давно жадав отримати владу, але Марія не єдина, хто бажає стати королевою. Другою претенденткою на трон може стати її рідна сестра Анна, яка влаштовує інтриги проти рідної сестри, теж заради влади. Незабаром вони мають зустрітися в герці, де й вирішиться, хто стане королевою.

А дізнатись продовження можна, якщо вирішите скачати книгу «Ще одна з роду Блейн» Філіпи Ґреґорі безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ще одна з роду Болейн» Філіппи Ґреґорі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ще одна з роду Болейн» Філіппи Ґреґорі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *