«Що ховається у сутінках» Стівен Кінг

«Що ховається у сутінках» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
294 переглядів
294 переглядів

Про книгу «Що ховається у сутінках» Стівена Кінга

Книга «Що ховається у сутінках» – збірка моторошних оповідань від Стівена Кінга та інших талановитих письменників, які залишили помітний слід у жанрі хорору. Кожен з десяти творів, зібраних під однією обкладинкою, вирізняється яскравим і захоплюючим сюжетом, глибоким психологізмом та змушує замислитися над головною дилемою літератури й реальності: де знаходяться справжні жахіття – всередині нас самих чи в нашому оточенні? Стівен Кінг, Пітер Страуб, Норман Партридж та інші автори книги запрошують до своїх світів – фантастичних і дивовижних, де серед казковості визирає відверта і жорстока правда, змішана з хворобливими фантазіями та страхами.

Починаючи читати онлайн цей збірник, одразу розумієш, що письменники наповнили свої твори якомога більшою кількістю моторошних речей. Ви знайдете тут і кажаноподібних монстрів, для яких люди є головною їжею, і містичних істот, які можуть приймати будь-які обличчя, і милі дитячі іграшки, що є втіленням давніх темних сил, і жахіття, якими сповнена наша реальність – криваві війни, смертельні хвороби, радіоактивне облучення. Серед цього розмаїття драматичних подій розумієш: треба цінувати своє життя та своїх близьких, дбаючи про їхнє здоров’я та безпеку.

Збірка «Що ховається у сутінках» доводить: захопити з головою можуть не лише довгі й масштабні романи із закрученими сюжетними лініями, а й невеличкі розповіді й нариси, побудовані за всіма правилами майстерного саспенсу. Укладач книги Ричард Чизмар зізнавався, що хоче створити щось особливе й неймовірне, щоб напруження сягало свого апогею, я кожен рядок був перенасичений подіями та емоціями. На перетині жанрів хорору та детективу, серед божевільної динаміки та загадкових персонажів – саме тут опиняється читач, який відкриває перші сторінки збірника.

Якщо ви скучили за справді жахливими історіями, які важко сприйняти свідомістю, та готові повністю підкоритися їм, рекомендуємо скачати «Що ховається у сутінках» Стівена Кінга, Рональда Келлі, Пітера Страуба, Клайва Баркера та інших авторів. Цю збірку ви знайдете в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Що ховається у сутінках» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *