«Що ховається у сутінках» Стівен Кінг

«Що ховається у сутінках» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Що ховається у сутінках» Стивена Кинга

Книга «Що ховається у сутінках» – збірка моторошних оповідань від Стівена Кінга та інших талановитих письменників, які залишили помітний слід у жанрі хорору. Кожен з десяти творів, зібраних під однією обкладинкою, вирізняється яскравим і захоплюючим сюжетом, глибоким психологізмом та змушує замислитися над головною дилемою літератури й реальності: де знаходяться справжні жахіття – всередині нас самих чи в нашому оточенні? Стівен Кінг, Пітер Страуб, Норман Партридж та інші автори книги запрошують до своїх світів – фантастичних і дивовижних, де серед казковості визирає відверта і жорстока правда, змішана з хворобливими фантазіями та страхами.

Починаючи читати онлайн цей збірник, одразу розумієш, що письменники наповнили свої твори якомога більшою кількістю моторошних речей. Ви знайдете тут і кажаноподібних монстрів, для яких люди є головною їжею, і містичних істот, які можуть приймати будь-які обличчя, і милі дитячі іграшки, що є втіленням давніх темних сил, і жахіття, якими сповнена наша реальність – криваві війни, смертельні хвороби, радіоактивне облучення. Серед цього розмаїття драматичних подій розумієш: треба цінувати своє життя та своїх близьких, дбаючи про їхнє здоров’я та безпеку.

Збірка «Що ховається у сутінках» доводить: захопити з головою можуть не лише довгі й масштабні романи із закрученими сюжетними лініями, а й невеличкі розповіді й нариси, побудовані за всіма правилами майстерного саспенсу. Укладач книги Ричард Чизмар зізнавався, що хоче створити щось особливе й неймовірне, щоб напруження сягало свого апогею, я кожен рядок був перенасичений подіями та емоціями. На перетині жанрів хорору та детективу, серед божевільної динаміки та загадкових персонажів – саме тут опиняється читач, який відкриває перші сторінки збірника.

Якщо ви скучили за справді жахливими історіями, які важко сприйняти свідомістю, та готові повністю підкоритися їм, рекомендуємо скачати «Що ховається у сутінках» Стівена Кінга, Рональда Келлі, Пітера Страуба, Клайва Баркера та інших авторів. Цю збірку ви знайдете в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Два кроки назад
Два кроки назад Роман Воробей
Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди
Викинь мотлох із життя! ... Марі Кондо
Все те незриме світло
Все те незриме світло Ентоні Дорр
Кров кажана
Кров кажана Василь Шкляр

Відгуки на книгу «Що ховається у сутінках» Стивена Кинга