«Що таке поступ?» Іван Франко

«Що таке поступ?» Іван Франко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
735 переглядів
735 переглядів

Про книгу «Що таке поступ?» Івана Франко

Книга «Що таке поступ?» – твір-роздум відомого українського письменника, поета та мислителя Івана Франка занурює читачів в глибокі роздуми стосовно значення слова «поступ».

В наш час це слово рідко використовується в щоденному вжитку, хіба що у деяких наукових роботах та статтях. Автор досконало пояснює широке значення слова. Але цінність твору навіть не в цьому.

Радимо читати онлайн книгу «Що таке поступ?» Івана Франка українською мовою та насолодитись глибокими філософськими роздумами автора.

Дуже неординарно подана історія первісної людини. Не так, як в підручнику – з нудними датами та довгими незрозумілими назвами на кшталт кайнозойської ери, антропогена та інших визначень. А так, як пишуть в цікавих пригодницьких романах. Пам’ятаєте зі школи, що від появи людства на Землі до здобуття ним вогню та винайдення перших предметів праці пройшли тисячоліття?

В нашій електронній бібліотеці надається можливість скачати книгу «Що таке поступ?» Івана Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Невеликий за обсягом твір допоможе приємно та з користю провести ваш вільний час. Готуйте смачну каву – буде цікаво!

Завантажити безкоштовно книгу «Що таке поступ?» Івана Франко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Що таке поступ?» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *