«Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі» Ерік Берн

«Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі» Ерік Берн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10226 переглядів
10226 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі» Еріка Берна (анотація)

Відомий американський психолог та психіатр замислився над «концепцією життя». Чи справді люди з молоком матері вбирають свій життєвий сценарій? Чому суспільство умовно поділене на два протилежні табори – везунчиків та невдах? До того ж існують багато міфів та легенд із давньої давнини, в яких з людиною відбулося саме те, що їй напророчили ще в дитинстві. Збіг? Навряд чи. Скоріше програмування свідомості.

Як позбавитись запрограмованих життєвих сценаріїв, зробити крутий віраж власної долі та стати успішним і щасливим? Радимо читати онлайн книгу «Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі» Еріка Берна українською мовою.

Питання, винесене в назву книги «Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі» здається простим та позбавленим глибини. Але насправді воно вміщає в собі важливі аспекти людського життя. Разом з автором читач поступово занурюється в глибини людської психології і те, що ховалось глибоко в підсвідомості, випливає назовні.

Якщо ви відчуваєте безпорадність або «чорна смуга» в житті стала занадто широкою, покваптесь скачати книгу «Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі» Еріка Берна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Завжди можна змінити те, що вам не подобається!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі» Еріка Берна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі» Еріка Берна

Одна відповідь до “Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі”

  1. Рената Рената сказав:

    Психологія людської долі — справжній шедевр! Рідко зустрінеш книгу, яка не просто буде корисною, а ще й допоможе змінити життя. Звісно тепер я буду її рекомендувати усім, якщо ви читаєте цей відгук обовязково скачайте та почитайте книгу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *