«Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі» Ерік Берн

«Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі» Ерік Берн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1213 переглядів
1213 переглядів

Про книгу «Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі» Еріка Берна

Відомий американський психолог та психіатр замислився над «концепцією життя». Чи справді люди з молоком матері вбирають свій життєвий сценарій? Чому суспільство умовно поділене на два протилежні табори – везунчиків та невдах? До того ж існують багато міфів та легенд із давньої давнини, в яких з людиною відбулося саме те, що їй напророчили ще в дитинстві. Збіг? Навряд чи. Скоріше програмування свідомості.

Як позбавитись запрограмованих життєвих сценаріїв, зробити крутий віраж власної долі та стати успішним і щасливим? Радимо читати онлайн книгу «Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі» Еріка Берна українською мовою.

Питання, винесене в назву книги «Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі» здається простим та позбавленим глибини. Але насправді воно вміщає в собі важливі аспекти людського життя. Разом з автором читач поступово занурюється в глибини людської психології і те, що ховалось глибоко в підсвідомості, випливає назовні.

Якщо ви відчуваєте безпорадність або «чорна смуга» в житті стала занадто широкою, покваптесь скачати книгу «Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі» Еріка Берна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Завжди можна змінити те, що вам не подобається!

Завантажити безкоштовно книгу «Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі» Еріка Берна

Рекомендації

Відгуки на книгу «Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі» Еріка Берна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *