«Що впало, те пропало» Стівен Кінг

«Що впало, те пропало» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9649 переглядів
9649 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Що впало, те пропало» Стівена Кінга (анотація)

Книга “Що впало, те пропало” – друга частина гостросюжетної детективної “Трилогії Біла Ходжеса”. У цьому романі Стівен Кінг показав новий рівень божевілля та жахів – на цей раз злочини були продиктовані фанатичною любов’ю до літератури. Книгу “Що впало, те пропало” слід скачати й прочитати, щоб зрозуміти, до чого може призвести невміння відділяти реальність від вигадки.

Талановитому письменнику Джону Ротстайну судилося загинути від руки свого фаната – він вбив чоловіка і забрав усі гроші та невидані рукописи, сподіваючись прочитати творіння генія. Проте єдине, що встиг зробити Морріс Белламі, – закопати скриню із захованими багатствами. Вбивця потрапляє до в’язниці, проте це тільки зав’язка загадкової історії.

Багато років потому дивну скриню знаходить Пітер Сауберс – хлопчик, сім’я якого потерпала від бідності. Ці гроші допомогли рідним Піта, проте щоденники з творами Ротстайна принесли Пітеру та його сім’ї немало жахіть. Відсидівши свій строк, на волю виходить Морріс, одержимий бажанням знайти свій захований скарб і нарешті прочитати продовження саги, заради якого тридцять років провів у в’язниці.

Друга книга трилогії про Біла Ходжеса тільки віддалено нагадує про події, що відбувалися в романі “Містер Мерседес”. Автор ніби заставляє два типи злочинців, показуючи, наскільки різними можуть бути люди з однаковим бажанням вбивати.

Брейді постає перед читачами розважливим, холоднокровним та вдумливим, який ретельно готує кожний злочин, отримуючи від цього справжню насолоду. Морріс – повна його протилежність. Він запальний і нестриманий, припускається багатьох помилок і страждає від своєї фанатичної пристрасті до літератури. Проте в цій історії є персонаж, схожий на Морріса – це Піт, такий же прихильник творчості Ротстайна.

Стівен Кінг пише дуже незвичні детективи. Його інтрига полягає не в пошуку злочинців, а у відстеженні їхнього образу життя, думок, мотивів дивних і страшних дій. Починаючи читати роман “Що впало, те пропало”, одразу дізнаєшся, хто є найжахливішою фігурою сюжету, проте цікавість від цього не зникає. Автор настільки майстерно переплітає сюжетні лінії, розкриваючи внутрішній світ вбивці, що напруженість не відпускає читача до останньої сторінки.

Слухати аудіокнигу «Що впало, те пропало» Стівена Кінга онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Що впало, те пропало» Стівена Кінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Що впало, те пропало» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *