«Що за птиця?» Леонід Глібов

«Що за птиця?» Леонід Глібов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
77 переглядів
77 переглядів

Про книгу «Що за птиця?» Леоніда Глібова

Українська література сповнена великою кількістю різноманітних творів, що покликані навчати дітлахів мудрості. Одним з таких є книга «Що за птиця?» Леоніда Глібова, що розповідає своїм читачам про те, якими людьми бути не потрібно. Письменник є майстром написання акровірша, де не зрозуміло, хто головний герой. Такий твір спрямований на те, що дитина мусить використовувати уяву та самостійно розгадувати загадку, яку туди заклав автор.

В цьому вірші головну роль грає муха. В назві твору закладена очевидна іронія, що також повинна розсмішити свого читача. Сам вірш написаний легкою та простою мовою, і дітям буде легко та цікаво його читати самостійно. Менше з тим, муха – метафоричний образ ледачої людини, яка є набридливою, може залізти в будь-яку шпарину та є непроханим гостем. До речі, читати онлайн книгу «Що за птиця?» Леоніда Глібова українською мовою можна на нашому сайті.

Книга намагається донести до читача думку, що своє щастя є результатом важкої роботи і не можливо потрапити до раю на чужому горбу. А ще письменник засуджує хитрість, підступність та хвалькуватість, завдяки яким мусі вдається продовжувати нічого не робити.

А дізнатись всю мораль можна лише скачавши книгу «Що за птиця?» Леоніда Глібова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Скачати безкоштово книгу «Що за птиця?» Леоніда Глібова

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Що за птиця?» Леоніда Глібова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *