«Щоденник Бріджит Джонс» Гелен Філдінг

«Щоденник Бріджит Джонс» Гелен Філдінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1083 переглядів
1083 переглядів

Про книгу «Щоденник Бріджит Джонс» Гелен Філдінг

Книга «Щоденник Бріджит Джонс» – легендарна історія про жінку, яка шукала себе та своє кохання у великому та байдужому мегаполісі. Недаремно цей твір відразу після написання став одним з найгучніших світових бестселерів: в образі головної героїні майже кожна жінка може впізнати себе: свої страхи та переживання, мрії та сподівання, сумніви та пошук справжніх почуттів. Гелен Філдінг створила не просто хвилюючу історія життя і кохання, а книгу-одкровення, що вражає емоційністю й відвертістю.

Головна героїня Бріджит – звичайна тридцятирічна жінка, яка вже втомилася від самотності. Вона твердо вирішує влаштувати своє особисте життя будь-якими способами. В голові креативної жінки крутяться різноманітні ідеї, навіть найбожевільніші. Та Бріджит не з тих, хто буде зупинятися через якісь перешкоди. Завдяки блискучому почуттю гумора та наполегливості головна героїня книги кидається в різні авантюри, нехтуючи такими звичайними способами знайомств як пошук коханого на роботі або серед друзів.

Починаючи читати онлайн роман «Щоденник Бріджит Джонс», відчуваєш, ніби зазираєш в чуже життя, сповнене особистих таємниць і хвилювань. Твір написаний у вигляді окремих сторінок з особистого щоденника, де Бріджит ділиться не лише своїми планами на майбутнє та заповітними мріями, а розписує різноманітні побутові речі, з яких складається наше клопітне життя.

Як не набрати зайву вагу? Як зробити залізну силу волі та нарешті кинути палити? Як привчити себе ніколи не запізнюватися? Ці та інші проблеми, пов’язані з зовнішнім виглядом та шкідливими звичками, щоденно мучать жінку. Їхнє подолання означає крок до нового життя. Чи вдасться змінитися невгамовній Бріджит, ви дізнаєтеся, якщо вирішите скачати «Щоденник Бріджит Джонс» Гелен Філдінг.

Ключовою ідеєю книги є страждання від любовної лихоманки. Головна героїня неодноразово заплутується в його тенетах, припускається багатьох помилок, нерідко плутає пристрасть зі звичайними товариськими стосунками, називаючи це коханням. Її досвід допоможе багатьом жінкам прислухатися до себе та своїх почуттів, навчитися робити мудрий вибір. Цей роман ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Щоденник Бріджит Джонс» Гелен Філдінг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *