«Щоденник Майдану та Війни» Андрій Юрійович Курков

«Щоденник Майдану та Війни» Андрій Юрійович Курков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
715 переглядів
715 переглядів

Про книгу «Щоденник Майдану та Війни» Андрія Юрійовича Куркова

Книга «Щоденник Майдану та Війни» – це доповнення і перевидання іншої філософсько-патріотичної праці Андрія Куркова – «Щоденник Майдану». Тепер в полі зору письменника опинилася вся Україна без виключення – від Сходу до Заходу, від Півночі до Півдня.

Автор аналізує події, що відбулися в державі з кінця 2013 року до сьогодення, порівняє очікування українців, які відстоювали на Майдані свою справжню незалежність та європейське майбутнє, та гіркі реалії. Ці нариси варто читати онлайн усім небайдужим до долі нашої країни, щоб розібратися у хронології основних подій та зв’язках між ними, передбачити можливий вектор руху нашого суспільства.

Андрій Юрійович Курков створив не гостросюжетний роман і не агітаційні заклики – він показав життя і думки звичайного українця, описав його емоції, надії та страхи. У цих коротких нарисах кожен відчує свій біль, згадає події, що залишили величезний слід на серці всіх українців та в душі самої держави.

Чи можна вірити політикам? Чи допомогла соціальна активність на Майдані добитися реалізації мрій простих громадян? Якими є настрої на Сході та в Криму? Яким є «інший бік» військових дій у Донбасі? На ці та інші суперечливі питання ви знайдете відповіді, якщо вирішите скачати «Щоденник Майдану та Війни» Андрія Юрійовича Куркова.

Автор закликає читачів до свідомого і небайдужого ставлення до долі України, адже саме в цей переломний момент вона прагне виявляти свою незалежність, вступаючи в нову епоху. Монографія «Щоденник Майдану та Війни» допомагає виробити свою громадянську позицію, ознайомившись з усіма перипетіями на окупованих українських землях, з різноманітними тонкощами суспільно-культурного та політичного життя останніх неспокійних років. На кожній сторінці книги ви знайдете влучні і мудрі вислови, які можна зробити девізом нашого майбутнього.

Автор вибрав формат особистого щоденника – на його думку, так простіше достукатися до серця читача, встановити з ним емоційний контакт, підкоривши своєю відвертістю. Усі бажаючі знайдуть цей енергетичний і мотивуючий твір у нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо отримати його в електронному вигляді, обравши будь-який з наступних форматів: fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Щоденник Майдану та Війни» Андрія Юрійовича Куркова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *