«Щоденник Мавки» Дара Корній

«Щоденник Мавки» Дара Корній

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5853 переглядів
5853 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Щоденник Мавки» Дари Корній (анотація)

Твори Дари Корній зачаровують своєю поетичністю й душевністю, дістають до самісіньких глибин душі та вражають ніжністю, психологізмом та магічними нотками. Такою ж сильною та вразливою є книга «Щоденник Мавки» – драматична і чарівна історія про дивні метаморфози долі звичайної жінки Магдалени, яка прагнула жіночого щастя.

Сімейні суперечки та розлучення, на жаль, нерідке явище в нашому суспільстві. І найбільше від цього потерпають саме жінки. Через їхню витончену натуру та надмірну емоційність отримана біль збільшується в геометричній прогресії, і далеко не кожен може протистояти цьому удару долі.

Така ж ситуація трапилася з головною героїнею книги Магдою – її чоловік оголосив, що має коханку – вродливу, впевнену й розкішну жінку. Магдалена зрозуміла: світ повністю зруйнувався для неї. І вона поступово падала на самісіньке дно. Задля того, щоб потім піднятися, розправити крила й перетворитися на рокову жінку, яка зачаровує чоловіків, проте не пускає жодного до свого серця.

Дара Корній впевнена: владна й прекрасна Мавка живе в кожній жінці, і лише саме життя може розбудити цю чарівну істоту. Це – наша підсвідомість і нездійсненні мрії, прагнення до щастя та бажання наповнити своє серце коханням. Якщо жінці трапиться люблячий і розуміючий чоловік, її друге «Я» розквітне у всій красі. Проте іноді Мавка прокидається, прагнучи помсти за зламане життя. І тоді вона спрямовує всю свою магію на чоловічу стать, тому перемога слабкої на перший погляд жінки не за горами

У романі «Щоденник Мавки» читач побачить дивне сплетіння людських доль, органічне поєднання фантазії та гіркої реальності. Починаючи читати онлайн цю захоплюючу книгу, ніби гойдаєшся на хвилях буремного життя, спостерігаючи за метаморфозами на життєвому шляху та у внутрішньому світі головних героїнь цієї казки. Мабуть, хтось впізнає в образах Магдалени або Ірини себе – свої жертви і прагнення, втрачені надії та… нове переродження.

Якщо ви хочете насолодитися витонченою естетикою художнього слова та глибиною розуміння життя, рекомендуємо скачати «Щоденник Мавки» Дари Корній. Ми пропонуємо наступні формати для скачування: fb2, txt, epub та rtf. Усі матеріали на нашому сайті ви можете отримати безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Щоденник Мавки» Дари Корній українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Щоденник Мавки» Дари Корній

Одна відповідь до “Щоденник Мавки”

  1. Алевтина Алевтина сказав:

    Мене просто зачарував Щоденник Мавки, якоюсь магічною силою вона притягнула мене до себе. Я ніби побувала в іншому світі, рекомендую, якісний, український роман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *