«Щоденник моєї секретарки» Брати Капранови

«Щоденник моєї секретарки» Брати Капранови

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
723 переглядів
723 переглядів

Короткий зміст книги «Щоденник моєї секретарки» Братів Капранових (анотація)

Книга «Щоденник моєї секретарки» Братів Капранових є представником нової хвилі української літератури. Вона швидко занурює в бурхливі події України 2004 року, що переживає розпал Помаранчевої революції, що стала вододілом тодішньої історії незалежної України. Важко не вразитись тому, скільки тем письменники розкрили в своїх книзі: політика, бізнес, любов та пошук пригод, що неодноразово заводив головного героя в найбільш неочікувані місця.

Головний герой книги – типовий представник бомонду або ж еліти тогочасного українського суспільства. Він мав все, щоб вважатись успішною людиною – гроші, визнання, дружину та люблячу сім’ю й навіть коханку. Але найбільш особливим персонажем історії виявилась секретарка головного героя, що вела таємничий щоденник, таємниці якого поступово розкриваються Капранові.

Тлом подій виступає згадана вище Помаранчева революція, що сколихнула як політичну ситуацію в країні, так і не пройшла повз головних героїв. В епізодах книги, що змальовують становлення революції, письменники свідомо та яскраво протиставляють старе новому, молодь та старше покоління, які бачать майбутнє країни абсолютно різним.

Разом з тим, читач має можливість поглянути на падіння головного героя, адже поступово, сторінка за сторінкою він втрачатиме все, що мав. Цей процес був закладеним в ньому з самого початку його життєвого шляху, адже неможливо протистояти тій молодій хвилі, що прагнула змінити країну. Це захопливий роман, що не полишає байдужим до персонажів, залишає чимало зачіпок, що роблять персонажів глибокими та багатогранними.

Слухати аудіокнигу «Щоденник моєї секретарки» братів Капранових онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Щоденник моєї секретарки» Братів Капранових та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Щоденник моєї секретарки» Братів Капранових: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Щоденник моєї секретарки» Братів Капранових і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Щоденник моєї секретарки» Братів Капранових

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *