«Щоденник слабака» Джефф Кінні

«Щоденник слабака» Джефф Кінні

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1024 переглядів
1024 переглядів

Про книгу «Щоденник слабака» Джеффа Кінні

Книга «Щоденник слабака» розповідає про насичене всілякими подіями життя хлопця на ім’я Ґреґ Гефлі. Він вчиться в школі, але постійно знаходиться в тіні. А як же йому хочеться все це змінити. Ґреґ хоче мати багато друзів, з якими зможе радісно проводити час. Історії, в які потрапляє головний герой, кумедні та сумні, повчальні та веселі. Вони неодмінно піднімуть вам настрій та змусять посміхнутись.

Автор не намагається чогось навчити або довести якісь істини, він в легкій формі викладає пригоди хлопця. Книга написана дуже легкою мовою з додаванням жартів та іронії. У ній можна побачити себе в дитинстві, своїх однокласників. І якщо дитина зрозуміє на прикладі вчинків головних героїв, що добре, а що погано, то лише з цією метою можна починати читати онлайн книгу «Щоденник слабака» Джеффа Кінні українською мовою.

Якщо ви шукаєте книгу для дитини шкільного віку, тоді варто звернути увагу на даний твір. Завдяки йому ваше чадо зможе не тільки розважитись, поринаючи у неймовірні пригоди головних героїв, але й винести багато важливих уроків.

Скачати книгу «Щоденник слабака» Джеффа Кінні безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви можете, використавши наш літературний сайт.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Щоденник слабака» Джеффа Кінні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *