«Щоденники Ієрихар. Ваза» Володимир Савович Лис

«Щоденники Ієрихар. Ваза» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
561 переглядів
561 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Щоденники Ієрихар. Ваза» Володимира Савовича Лиса (анотація)

Володимиру Лису, сучасному українському письменникові, підкоряються будь-які жанри: і психологічні драми, і історичні романи, і детективні сюжети, і навіть фантастика. Його книга «Щоденники Ієрихар. Ваза» – атмосферна подорож до людської підсвідомості, що відкриває справжні фантастичні дива. Чи може мати людина два обличчя, які суперечать одне одному? Таке диво сталася з головною героїнею роману «Щоденники Ієрихар», звичайною вчителькою літератури.

Світлана Ігорівна – мешканка невеличкого селища Загоряни. Вона – одна з багатьох, які змушені тяжко працювати заради щастя своєї родини. Троє дітей та чоловік, який постійно прикладається до чарки – гірка реальність, якої вистачає в нашому житті. Проте все частіше головна героїня починає замислюватися над своїм справжнім призначенням, бо відчуває, що вона є іншою.

Може, саме їй відведено долею здійснити космічний переворот, відкривши нові астрологічні закони? Її звуть Ієрихар, вона – мешканка фантастичного Трамедіону, талановитий науковець, від якого залежить майбутнє всього всесвіту. Володимир Савович Лис пропонує розкрити загадкову двобічну натуру Світлани Ігорівни, віднайти її покликання та спрямувати на правильний шлях.

У книзі сполучаються новітні технології та сільський побут, душевне тепло, огорнуте сімейним затишком, і гострий розум, відсторонений від емоцій. Головна героїня, бачачи дивні сни, не може зрозуміти, якою вона є насправді. Письменник натякає на неоднозначність внутрішнього світу кожного з нас та яскраво показує, до чого може призвести така розбіжність різних сторін власного «Я».

Якщо ви хочете дізнатися, які сюрпризи підготувала жінці примхлива доля та до чого призведе її внутрішня боротьба, поспішайте скачати «Щоденники Ієрихар. Ваза» Володимира Савовича Лиса. Інший твір – повість «Ваза» – є інтелектуальним доповненням цього дивного роману.

Якщо ви шукаєте поєднання фантастики і драми, інтелектуальні нариси у сполученні з психологічним самопізнанням, рекомендуємо читати онлайн збірку «Щоденники Ієрихар. Ваза». Ці твори під однією обкладинкою ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Для скачування електронних матеріалів ми розмістили їх у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Щоденники Ієрихар. Ваза» Володимира Савовича Лиса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Щоденники Ієрихар. Ваза» Володимира Савовича Лиса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *