«Щиголь» Донна Тартт
Аудіо-книга

«Щиголь» Донна Тартт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4332 переглядів
4332 переглядів

Про книгу «Щиголь» Донни Тартт

“Щиголь” – проникливий роман довжиною у життя, що частіше випробовує на міцність, ніж підкидає приємні сюрпризи. Всю строкатість життєвого шляху читач прослідковує у книзі на прикладі долі Теодора Деккера, в душі якого утворилася велика прірва після пережитої трагедії.

Коли головному герою було дванадцять років, він став жертвою теракту в музеї Нью-Йорка. Після страшного вибуху, що забрав життя його матері, він залишився самотнім у боротьбі з цілим всесвітом, проте встиг забрати шматочок свого щасливого й безтурботного минулого – картину з зображенням щогла, яку вкрав з музею. З того часу Тео ніколи не розлучався з нею, міцно тримаючись, як за рятівний човен у неспокійних хвилях життя.

Донна Тартт блискуче змальовує те напруження, що переслідувало головного героя протягом багатьох років. Відчуваючи, що він здійснив щось заборонене, хлопець неймовірно страждав від неможливості відірвати від себе ці інтимні спогади. Багато хто стикається у житті з такою ситуацією, коли болісно ховає якусь таємницю, що не дає спокою. Починаючи читати книгу, одразу бачиш себе у відвертому образі Тео – свої емоції, сподівання, душевну самотність.

У романі “Щиголь” статика внутрішнього світу головного героя протиставляється божевільній динаміці його поневірянь. Бурхливе життя кидає його в різні куточки земної кулі, занурюючи читача в атмосферу тих місць – сірого й непривітного Нью-Йорка, холодного й засніженого Амстердама, задушливого та байдужого Лас-Вегаса. Ніхто не застрахований від помилок – їх вистачає і на життєвому шляху нашого героя, проте якась невидима ниточка веде його далі – до фіналу цієї історії, який приголомшить читача та змусить його задуматися над тим, що рухає нами та штовхає на різні вчинки.

Якщо ви любите аналізувати й порівнювати, прогнозувати й створювати власні умовиводи на основі прочитаних історій, вам обов’язково треба скачати книгу “Щиголь” (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) або прочитати онлайн. Це – саме той випадок, коли кожен з читачів читає про себе, нібито знайшовши душевного співрозмовника у вигляді літературного твору.

Цитати з книги «Щиголь» Донни Тартт

'Скажу по опыту. От тех, кого любишь, держись подальше. Они-то тебя и прикончат. А тебе надо жить – и жить счастливо, с женщиной, которая живёт своей жизнью и не мешает тебе жить своей'

– Ээээ, мы тут в Америке женщин не бьем.

Он оскался, сплюнул яблочное зернышко.

– Конечно, нет. Американцы просто нападают на страны поменьше, которые расходятся с ними во взглядах.

Когда тоскуешь по дому – просто взгляни на небо. Потому что, куда бы ты ни поехала, луна везде – одна и та же.

Мы не можем выбирать, чего нам хочется, а чего нет, вот она — неприглядная, тоскливая правда. Иногда мы хотим того, чего хотим, зная даже, что это-то нас и прикончит.

Завантажити безкоштовно книгу «Щиголь» Донни Тартт

Рекомендації

Відгуки на книгу «Щиголь» Донни Тартт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *