«Шкереберть» Денис Волченков, Юрій Швецов

«Шкереберть» Денис Волченков, Юрій Швецов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
39 переглядів
39 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Шкереберть» Дениса Волченкова, Юрія Швецова (анотація)

А що як звичайне щупальце восьминога має свою власну, усвідомлену індивідуальність, схильну до пізнання цього незбагненного всесвіту та свого місця у ньому? Що як воно мусить відірватися від своєї alma mater аби вирушити у божевільну пригоду, сповнену пекельних диспутів, ментальних злетів, морального занепаду та глибинного каяття, аби усвідомити сутність власної екзистенції…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Шкереберть» Дениса Волченкова, Юрія Швецова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шкереберть» Дениса Волченкова, Юрія Швецова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *