«Шлях додому» Брюс Кемерон

«Шлях додому» Брюс Кемерон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
371 переглядів
371 переглядів

Про книгу «Шлях додому» Брюса Кемерона

Книга «Шлях додому» захоплює з перших сторінок, особливо якщо ви любитель собак, адже вся розповідь ведеться від імені песика. Завдяки цій історії ви почнете краще розуміти тварин, а також досконало вивчите їх повадки та звички. Вам неодмінно буде цікаво спостерігати за тим, як вони чекають прогулянки, граються або ж просто радіють приходу господаря.

Книга розповідає про те, наскільки тварини прив’язані до господарів. Головна героїня собака Белла відразу відчула любов до своєї Людини та незважаючи на всі труднощі, які випали на її долю, зробила все, щоб бути поруч.

Якщо ви хочете заглибитись у велику кількість цікавих пригод, які Беллі доведеться пройти, тоді починайте читати онлайн книгу «Шлях додому» Брюса Кемерона українською мовою. Ця історія не залишить вас байдужим до життя головної героїні, яка через біль та страждання шукатиме шлях додому. Ви будете вражені тому, наскільки собаки можуть пристосовуватися, налагоджувати контакти та допомагати не тільки людям, а й іншим тваринам.

Скачати книгу «Шлях додому» Брюса Кемерона безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна, використовуючи наш ресурс.

Завантажити безкоштовно книгу «Шлях додому» Брюса Кемерона

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шлях додому» Брюса Кемерона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *