«Шлях домогосподаря. Том 1» Ооно Косуке

«Шлях домогосподаря. Том 1» Ооно Косуке

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1383 переглядів
1383 переглядів

Короткий зміст книги «Шлях домогосподаря. Том 1» Ооно Косуке (анотація)

Не перебільшенням буде сказати, що популярна японська література й донині в своїй більшості залишається не розкритою місцевими читачами. Проте книга «Шлях домогосподаря. Том 1» Ооно Косуке дає змогу кожному це виправити, передусім додавши її до своєї бібліотеки. Вона має неординарний, особливо для вітчизняного читача, сюжет, що водночас дивує та смішить, адже сама манга написана в жанрі побутової комедії, розкриваючи такі епізоди, що певно є чи були в житті кожної людини, в незалежності від того, в якій країні вона читатиме цю історію.

Якудза – майже легендарна та сумнозвісна банда японських гангстерів, що своєю силою та владою жахала всю Японію. Тацу, головного героя історії Косуке, можна назвати справжнім наслідувачем, що також одноосібно міг тримати в страху найбільш небезпечні банди свого міста. Лиш одна свинцева труба в його долонях була інструментом праведного гніву, проте герой вирішує кардинально змінитись. Вся історія показує його переродження з головного войовника банд вулиць міста в домогосподаря.

Кардинальний перелом свідомості головного героя передусім пов’язаний з тим, що він вирішив раз та назавжди покінчити з насильством, для чого передусім самому потрібно відректись від нього. Перед героєм відкрилась численна прірва проблем: покупки, нескінченне прибирання та готування їжі. Все це для нього новизна, з якою ще тільки доведеться впоратись.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Шлях домогосподаря. Том 1» Ооно Косуке та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Шлях домогосподаря. Том 1» Ооно Косуке: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Шлях домогосподаря. Том 1» Ооно Косуке і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шлях домогосподаря. Том 1» Ооно Косуке

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *