«Хроніки Буресвітла. Книга 1. Шлях королів» Брендон Сандерсон

«Хроніки Буресвітла. Книга 1. Шлях королів» Брендон Сандерсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9944 переглядів
9944 переглядів

Короткий зміст книги «Хроніки Буресвітла. Книга 1. Шлях королів» Брендона Сандерсона (анотація)

Багато часу минуло, відколи Променисті Лицарі покинули людство. Єдине, що збереглося від них, – це Сколкозброя і Сколкозбруя. Той із людей, хто зможе заволодіти цими артефактами, стане могутнім воїном. На Рошарі, у світі бур і скель, живуть четверо сміливців: хірург, якому довелося облишити своє ремесло і стати солдатом, рабом та мостонавідником; найманий убивця, котрий плаче, забираючи людські життя; дівчина-спудейка, під сукнею якої б’ється серце злодійки. І останній із четвірки – великий князь, воєначальник, що втомився від битв і котрого періодично навідують страшні видіння. Світ от-от зміниться. І четверо відчайдухів стануть цьому причиною. Вони або врятують Рошар, або його буде знищено…

Слухати аудіокнигу «Шлях королів» Брендона Сандерсона онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Хроніки Буресвітла. Книга 1. Шлях королів» Брендона Сандерсона та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Хроніки Буресвітла. Книга 1. Шлях королів» Брендона Сандерсона: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Хроніки Буресвітла. Книга 1. Шлях королів» Брендона Сандерсона і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хроніки Буресвітла. Книга 1. Шлях королів» Брендона Сандерсона

Одна відповідь до “Хроніки Буресвітла. Книга 1. Шлях королів”

  1. Поліна Поліна сказав:

    Досі не можу зрозуміти як я змогла прочитати більше 1000 сторінок. “Шлях королів” це справді перша книга якою я так захопилось, мене просто не реально було відірвати. Я читата її всюди, в транспорті, в перерві між роботою, вдома. Однозначно мої рекомендації, ви не пошкодуєте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *