«Шлях мирного воїна» Ден Міллмен

«Шлях мирного воїна» Ден Міллмен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
658 переглядів
658 переглядів

Про книгу «Шлях мирного воїна» Дена Міллмена

За свою літературну кар’єру Ден Міллмен випустив немало бестселерів, серед яких чи не найважливішу роль відіграє книга «Шлях мирного воїна». Як перемогти в собі розпач і знайти сили, щоб рухатись далі? Де шукати наснаги, коли здається, що весь світ проти тебе? Як наважитись на дії і нарешті змінити своє життя, якщо нами керують слова та думки інших? Про все це ви дізнаєтесь, якщо почнете читати онлайн книгу «Шлях мирного воїна» Дена Міллмена українською мовою на нашому порталі.

Автор малює життя таким, як воно є, без прикрас і фальші. Його герої – ті, хто не звик здаватись ні при яких обставинах. Кожен персонаж йде до своєї мети, перевертаючи гори і руйнуючи думки про людську слабкість, він сам створює своє життя, добивається того, про що іншим залишається лише мріяти.

Що ж заважає нам бути такими ж, як герої бестселеру? Що зупиняє нас на півдорозі до мети? На думку автора ми повинні розширювати свій внутрішній світ, безперервно працювати над собою, докладати максимум зусиль, адже саме від самодисципліни і цілеспрямованості залежить майбутнє кожного з нас.

Прикладом для читачів стає молода Джой. Доля ніколи не жаліла її, однак героїня змогла встати з колін і зійти на вершину. Як їй це вдалося?Через які випробування вона пройшла? Дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Шлях мирного воїна» Дена Міллмена безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шлях мирного воїна» Дена Міллмена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *