«Шляхетне гніздо» Микола Хвильовий

«Шляхетне гніздо» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
454 переглядів
454 переглядів

Про книгу «Шляхетне гніздо» Миколи Хвильового

Що отримали прості українці з приходом до влади жорстоких більшовиків? Які відбитки на життя населення наклав новий режим? Про життя того часу ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Шляхетне гніздо» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Ця новела стала апогеєм боротьби автора за права та волю українського народу. Саме вона поставила крапку на його творчому майбутньому, підвела талановитого класика до прірви, котру вирила для нього тодішня влада.

Автор добре розумів на що йде. Він прекрасно знав, які гоніння та тортури на нього чекають. Проте він не на мить не сумнівався в значимості своїх творів для кращого майбутнього українського народу. Він вірив, що в його виданнях черпають натхнення хоробрі провідники революції, герої, що готові пожертвувати власним життям задля повної перемоги над комунізмом.

На сторінках новели відкрито та без прикрас описується біль та страх, що приніс в Україну більшовицький режим. Автор розповідає, як кати забирали у нещасних людей останнє – худобу та поля, котрі годували народ.

Класик згадує, як вперше житті зіштовхнувся з новою владою. Що спонукало його до боротьби та повстання? Як його сім’я постраждала від свавілля безжальної московської влади? Щоб отримати відповіді, почніть читати онлайн книгу «Шляхетне гніздо» Миколи Хвильового українською мовою.

Завантажити безкоштовно книгу «Шляхетне гніздо» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шляхетне гніздо» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *