«Шлюб протилежностей» Еліс Хоффман

«Шлюб протилежностей» Еліс Хоффман

  • Назва: Шлюб протилежностей
  • Письменник: Еліс Хоффман
  • Рік: 2017
  • Видавництво: Фабула
  • Жанр: Легка проза
  • ISBN: 978-617-09-3142-9
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1138 переглядів
1138 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Шлюб протилежностей» Еліс Хоффман (анотація)

Книга «Шлюб протилежностей» всього через кілька тижнів після виходу потрапила до списку бестселерів світової літератури. Роман розкаже неймовірну історію людей, що були змушені приховувати своє кохання. Вони боялись осуду людей, котрі прагнули розлучити їх. Проте молоді люди змогли зберегти свої почуття.

На що прийшлось піти двом закоханим заради спільного майбутнього? Про це ви дізнаєтесь, якщо почнете читати онлайн книгу «Шлюб протилежностей» Еліс Хоффман українською мовою.

Сюжет роману перенесе нас на тропічний острів. В містечку Сан-Томе життя йде своїм неспішним ритмом. Місцеві жителі, наче одна велика дружня сім’я, допомагають одне одному. Вони живуть старими традиціями і з насторогою відносяться до сучасних трендів.

На тлі забобонів герої роману змушені переховувати свої стосунки. Вони знають, що їхнє кохання засудять. Двом молодим людям загрожувало вигнання, але вони змогли приховати і зберегти своє кохання від сторонніх.

Через деякий час на світ з’явився син молодої пари – Камілл Пісарро. Згодом він стане однією з найбільш впливових фігур сучасного живопису, але спершу малюк повинен вижити в світі, де кожен вважає його недостойним. Чи вдасться молодим родичам захистити свого сина? Відповідь ви знайдете, якщо вирішите скачати книгу «Шлюб протилежностей» Еліс Хоффман безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Шлюб протилежностей» Еліс Хоффман українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шлюб протилежностей» Еліс Хоффман

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *