«Шлюб за домовленістю» Артеліна Грудень

«Шлюб за домовленістю» Артеліна Грудень

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
60 переглядів
60 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Шлюб за домовленістю» Артеліни Грудень (анотація)

Його кинула наречена напередодні весілля, її – наречений. Що робити? Зіграти фіктивне весілля, щоб утерти носа колишнім і заспокоїти пресу! Лише рік і кожен піде своєю дорогою. Чи ні?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Шлюб за домовленістю» Артеліни Грудень українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шлюб за домовленістю» Артеліни Грудень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *