«Шлюбна ніч» Каміла Дані

«Шлюбна ніч» Каміла Дані

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
496 переглядів
496 переглядів

Короткий зміст книги «Шлюбна ніч» Каміли Дані (анотація)

Єва: – На що здатна жінка, загнана в кут?! Є тільки одна відповідь — на все! Плакати і просити?! Ні, не мій варіант! Я буду боротися! Буду грати з чоловіком, який грав зі мною сім років тому! Доведу до сказу і можливо, навіть зіпсую життя. Тільки так я зможу перемогти! Головне – не закохатися…

Яромир: – Вона надумала піти проти мене! Тварюка! Мало того, що продала мені невинність, так і забула сказати, що народила сина. Але я приймаю виклик! Хоче бути з сином, значить буде і зі мною!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Шлюбна ніч» Каміли Дані та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Шлюбна ніч» Каміли Дані: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Шлюбна ніч» Каміли Дані і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шлюбна ніч» Каміли Дані

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *