«Сходовий майданчик» Яна Юріївна Дубинянська

«Сходовий майданчик» Яна Юріївна Дубинянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
536 переглядів
536 переглядів

Про книгу «Сходовий майданчик» Яни Юріївни Дубинянської

Чи вірите ви в те, що людство коли-небудь віднайде машину здійснення бажань? Українська письменниця-фантастка Яна Юріївна Дубинянська пропонує зануритися в красиву казкову реальність, де винахід професора Странтона дозволяє матеріалізувати найзаповітніші мрії.

Її книга «Сходовий майданчик» – це сміливий та іронічний натяк на недосконалість світу та людей, вади та слабкості яких одразу ж просочуються з усіх щілин, якщо йдеться про заповітні бажання та сліпу віру в їхнє здійснення.

Що може об’єднувати колишню студентку та президента країни, видатного спортсмена та бізнесвумен, алкоголіка-хулігана та офісного співробітника? Усі вони мають свої потаємні бажання та готові ступити заради них на сходи дивної машини. Одна мить – і кожен з них увійде у двері, і цей крок повністю змінить їхнє життя.

Чи будуть виконані їхні бажання? Вони вважатимуть, що так. Але мало кому відомий справжній принцип роботи цього механізму – спрямування яскравих почуттів або відчуттів на того, хто є їхнім об’єктом. І не обов’язково це лише кохання. Заздрість, страх, каяття, ностальгія… У вирі емоцій важко зупинитись на чомусь одному. Саме вони відверто відкривають душу та дозволяють протискатися вперед справжнім мріям і бажанням, прихованим у глибинах підсвідомості.

Роман «Сходовий майданчик» – це тонка психологічна драма, в якій фантастика є лише підсилювальним компонентом. Ця книга допомагає читачеві розібратися з його істинними намірами та прагненнями, які часто підміняються іншими поняттями. Пригодницькі сюжетні перипетії, повні небезпечних поворотів, доводять: не треба ускладнювати життя лицемірством та гонитвою за фальшивими ідеалами, бо відвертість може виявитися надто шокуючою та несподіваною навіть для самого себе.

Красива літературна мова авторки, багатство епітетів та «соковитий» опис фантастичної реальності роблять цю книгу одним з найкрасивіших художніх творів XXI століття. Рекомендуємо вам завітати на наш сайт, щоб читати онлайн або скачати твір «Сходовий майданчик» Яни Юріївни Дубинянської безкоштовно та без реєстрації. Формати для скачування роману – fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Сходовий майданчик» Яни Юріївни Дубинянської

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сходовий майданчик» Яни Юріївни Дубинянської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *