«Сходження героя щита» Анеко Юсагі, Айя Кю

«Сходження героя щита» Анеко Юсагі, Айя Кю

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
360 переглядів
360 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сходження героя щита» Анеко Юсагі, Айї Кю (анотація)

Наофумі Іватані, нехаризматичний Отаку, який проводить свої дні за іграми та манґою, раптом був викликаний у паралельний всесвіт! Він дізнається, що є одним із чотирьох героїв з легендарною зброєю у яких завдання врятувати світ від знищення.

Як Герой Щита, на перший погляд він найслабший з героїв, але виявляється все не так. Наофумі незабаром залишається один, зраджений та без грошей. Не маючи до кого звернутися, йому залишився лише щит. Тепер Наофумі повинен зробити усе можливе, щоб стати легендарним Героєм Щита і врятувати світ!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сходження героя щита» Анеко Юсагі, Айї Кю українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сходження героя щита» Анеко Юсагі, Айї Кю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *