«Шоколад із чилі» Йоанна Ягелло

«Шоколад із чилі» Йоанна Ягелло

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
642 переглядів
642 переглядів

Про книгу «Шоколад із чилі» Йоанни Ягелло

Книга «Шоколад із чилі» – це поєднання різних емоцій і почуттів. На сторінках роману зливається щире кохання і ненависть, довіра і зрада, щастя і розчарування. Все це наповнює життя юної Лінки, невдачі змушують дівчину плакати і страждати. Однак вона вірить, що одного разу всі біди в її житті закінчаться. 

Коли нарешті чорна смуга зміниться білою? І скільки ще болі прийдеться відчути, перш ніж це станеться? Заглянути в майбутнє юної дівчини ви зможете, якщо вирішите скачати книгу «Шоколад із чилі» Йоанни Ягелло безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Кілька днів тому Лінка здійснила свою мрію. Дівчина вступила до ліцею, в якому вона хотіла навчатись ще зі шкільної парти. Це місце принесло їй немало розчарувань, але саме тут вона зустріла своє перше кохання – Адріана.

Після сварок і розлуки дівчина з хлопцем нарешті знаходять шляхи примирення. Здається, тепер перед Лінкою відкривається безхмарне майбутнє з коханою людиною і успішною кар’єрою. Однак дуже скоро дівчині прийдеться розвіяти всі надії, адже в її матері більше немає змоги платити за навчання в дорогому ліцеї.

Лінка вирішує влаштуватись на роботу. Це – наступний крок героїні в доросле життя. Чи буде воно таким, яким собі представляла його дівчина? Щоб дізнатись про це, почніть читати онлайн книгу «Шоколад із чилі» Йоанни Ягелло українською мовою на нашому порталі. 

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шоколад із чилі» Йоанни Ягелло

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *