«Шопенгауер як ліки» Ірвін Ялом

«Шопенгауер як ліки» Ірвін Ялом

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
14231 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Шопенгауер як ліки» Ірвіна Ялома (анотація)

Ірвін Ялом – відомий американський психотерапевт і письменник. Він уміє пояснити філософські та психологічні поняття настільки зрозуміло та захоплююче, що одразу відчуваєш себе справжнім експертом у людській душі. Його книга “Шопенгауер як ліки” дозволяє читачу побачити зв’язок між філософією та психоаналізом

У центрі сюжету – дві цікаві особистості – психотерапевт Джуліус та його колишній пацієнт Філіп, з яким він дуже давно зазнав невдачі. Філіп вирішив також стати психіатром. Джуліус знає, що скоро піде з життя – його хвороба невиліковна. Філіп знає, як треба правильно жити – занурюючись у філософію Шопенгауера. Цих двох людей доля зіштовхнула для того, щоб вони кардинально змінили життя одне одного…

Поряд з цими двома персонажами автор уводить до сюжету ще одного героя, який є ключовим у цій історії – самого Артура Шопенгауера з його “похмурою” філософією. Розповіді про психологічні зміни доктора та його послідовника перемежовуються з описом нелегкого та цікавого життя німецького філософа. Хто кого переможе – Шопенгауер з його феноменом страждання чи екзистенційна психотерапія? Ви отримаєте відповідь на це непросте питання, якщо вирішите читати цю книгу до кінця.

Ірвін Ялом здійснив величезну роботу, опрацьовуючи літературу про життя та діяльність Артура Шопенгауера. Лише розуміючи його нелегке дитинство, можна прийти до такої філософії, в яку заглибився німецький мислитель. Перегорнувши останню сторінку цієї книги, хочеться детальніше вивчити філософію Шопенгауера, пройнятися його світоглядом та крізь цю призму подивитися на життєві проблеми.

Не менш цікава лінія твору “Шопенгауер як ліки” – робота психотерапевтичної групи, яку веде Джуліус. Перед очима читача проходить життя семи осіб, сповнене страхів, переживань, заплутаності. І доктор зливається з кожним з них, намагаючись вдихнути в них віру в щасливе життя. Поки існує група – існує Джуліус…

Книгу “Шопенгауер як ліки” варто скачати й прочитати тим, хто хоче розібратися у своїх страхах і бажаннях, знайти “ключик” до розуміння оточуючих. Автор ніби запрошує читача до своєї групи психологічної підтримки – і результат такого “лікування” буде вражаючим.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Шопенгауер як ліки» Ірвіна Ялома українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Шопенгауер як ліки» Ірвіна Ялома українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шопенгауер як ліки» Ірвіна Ялома

Одна відповідь до “Шопенгауер як ліки”

  1. Юлія Юлія сказав:

    Досі в мене відчуття, що роман Шопенгауер як ліки покопирсався в моїй голові. Але як, блін ну як це можливо? Прекрасно, глибоко, з дещо філософським підтекстом. Розумна річ, яку варто прочитати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *