«Шопоголік» Софi Кiнселла

«Шопоголік» Софi Кiнселла

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1003 переглядів
1003 переглядів

Про книгу «Шопоголік» Софi Кiнселли

Книга «Шопоголік» – перша частина однойменної серії про харизматичну, життєрадісну та легковажну дівчину, яка не могла встояти перед будь-якою крамницею. Скільки разів Ребекка Блумвуд повторювала собі, що позбудеться цієї залежності, але кожного дня з новим розпродажем або багаточисленними акціями вона знову поринала до світу своїх бажань, забиваючи шафи щойно купленим одягом або різними дрібничками.

Софі Кінселла стверджує, що в такому напівіронічному образі вона зобразила всіх жінок, які, вийшовши по хліб, повертаються додому принаймні з новою сукнею або парою модних туфель.

Ця легка і кумедна історія має свої неочікувані сюжетні повороти – боротьба Ребекки зі своєю слабкістю переривається дивною пропозицією. Дівчині пропонують стати консультантом в одній перспективній фінансовій компанії. Враховуючи те, що Ребекка має величезні борги та зовсім не вміє заощаджувати гроші, нова робота стала для неї справжнім випробуванням та джерелом багатьох кумедних випадків.

Якщо ви хочете отримати справжню насолоду від розважальної та одночасно повчальної книги, переживаючи всі емоції разом з головною героїнею, рекомендуємо читати онлайн цей захоплюючий роман.

Письменниця дуже яскраво змалювала Ребекку, зробивши її зворушливою та привабливою, навіть незважаючи на її легковажність і надмірну захопленість своїми дитячими мріями. Від її пригод відчуваєш одночасно і сум, і радість, розуміючи, що багато жінок бачать себе на сторінках цього роману та сміються самі з себе. Твір «Шопоголік» чітко показує, де проходить межа між шопінгом як корисним відпочинком та шопінгом як сенсом усього життя.

Якщо ви хочете дізнатися, чи зможе Ребекка подолати свою залежність, поспішайте скачати «Шопоголік» Софі Кінселли. Незважаючи на легкість манери написання, ця книга відрізняється потужним психологізмом та заражає емоціями головної героїні. Посмішки чергуються з тривогою та переживанням за Ребекку, яку буквально переслідують працівники різних банків світу через величезні заборгованості. На нашому сайті ви знайдете цей твір безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Скачати безкоштово книгу «Шопоголік» Софi Кiнселли

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шопоголік» Софi Кiнселли

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *