«Шостий. Спогади про майбутнє» Євген Магда

«Шостий. Спогади про майбутнє» Євген Магда

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1338 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Шостий. Спогади про майбутнє» Євгена Магди (анотація)

Коротка і дуже яскрава розповідь про п’ятьох президентів – Леоніда Кравчука, Леоніда Кучму, Віктора Януковича та Петра Порошенка. Робота їх прем’єрів та парламенту, факти із виборчих кампаній, особливості правління кожного та виважена оцінка їхніх політичних дій, а також дослідження політичного портрету майбутнього керівника держави – Євген Магда змальовує образ шостого президента і прогнозує реальність, яка уже чекає на українців.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Шостий. Спогади про майбутнє» Євгена Магди українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Шостий. Спогади про майбутнє» Євгена Магди українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Шостий. Спогади про майбутнє» Євгена Магди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *